Každá terapie je detailně propracovaným rituálem, při kterém hosty zručný terapeut v krásném prostředí tří terapeutických apartmánů – Med, Perly a Hedvábí – a za pomoci kosmetických produktů přírodní linie MCELY BOUQUET, povede do samotného nitra, ke zdroji vnitřního klidu a krásy.

MCELY BOUQUET SPA nabízejí vlastní značkové terapie inspirované místní bylinkářskou tradicí – zážitkové rituály, rituály pro dva, tělové masáže, péči o ruce a nohy, péči o obličej a denní lázně pro hosty bez ubytování.

mcely-spa-big

Nový kabát dostalo i dětské lázeňské menu. Princezna Nely připravila wellness zážitky a kreativní salon krásy v propracovaných terapiích – Proměna v princeznu, Čokoládový sen Pralinky a Pan heřmánek a slečna mandarinka. Pro dítě s rodičem pak Chvilku andělského souznění a Konejšivou masáž pro miminka.

261-masaze

Horkou novinkou je péče o specifickou skupinu náctiletých – Čistá a svěží pleť a Masáž na pohodu. Postaráno je i o budoucí maminky při Prenatální masáži.

K dispozici je saunový domeček lehce navazující na tradici ruské banji, venkovní vířivka přilehlá k saunovému domečku, koupací biotopické jezírko s pláží z bílého polabského písku, fitness v parku a parní bylinná lázeň.

555-01

Také čistě přírodní kosmetika Mcely Bouquet přináší tři nové ručně míchané produkty.

Melissa Face Balm – výživný pleťový balzám

Výživný  a regenerační pleťový balzám se sladkou bylinnou vůní pro maximální výživu pleti. Obsahuje hluboce zklidňující a hojivé výtažky pěti místních bylin a účinnou kombinaci pěstícího bambuckého másla a meruňkového oleje. Výtažek meduňky,  vzácné esenciální oleje heřmánku a růže omlazují pokožku a obnovují vnitřní klid. Působí proti nespavosti, stresu, nervozitě a depresi. 

Unknown

Nine Flowers Balm – koncentrovaný regenerační elixír

Víceúčlový balzám k intenzivní péči, vhodný na velmi suchá místa pokožky, rty a okolí nehtů. Výživný intenzivní balzám z devatera kvítí je určený pro regeneraci podrážděných a narušených míst pokožky celého těla, včetně obličeje. Nanáší se ve slabé vrstvě na podrážděné místo. Rakytníkový esenciální olej je bohatým přírodním zdrojem vitamínů A, C a E, aminokyselin i karotenů a napomáhá při obnově buněčné tkáně. 

Unknown-1

Tangerine Candy Peeling – Mandarinkovo-bonbonkový peeling

Jemný tělový peeling s medem a cukrovými krystalky z místního Thurn-Taxiského cukrovaru ovoněný mandarinkou jemně odstraní odumřelé vrstvy pokožky a zanechá ji sametově hladkou. Směs vzácných olejů s výtažky z bylin pokožku hydratuje a vyživí. Esenciální olej mandarinky zklidní nervový systém a přináší dětem radost do života.

Unknown-2

Foto: Archiv Chateau Mcely