„Díky novince v podobě pláténkové masky jsme opět rozšířili sortiment naší kosmetiky,“ říká Ing. Jitka Poláková, ředitelka firmy Kosmetika Capri a dále popisuje jedinečnost produktu: „Maska obsahuje vysoký podíl kozí syrovátky. Jde o velmi cennou surovinu, jelikož její bílkovinná část podporuje hydrataci kůže, zabraňuje jejímu vysušování, zlepšuje její prokrvení a tím i její odolnost. Syrovátka obsahuje kyselinu mléčnou a citrónovou, které se podílí na regulaci látkové výměny buněk a zlepšují mikrocirkulaci.“

Kosmetika Capri dbá na to, aby všechny její produkty obsahovaly co nejvyšší podíl kozích surovin, které jsou nesmírně bohaté na vitamíny, aminokyseliny a minerály blahodárně působící na naši pleť. Zlepšují její zdraví, krásu i vitalitu. Už od pradávna bylo kozí mléko využíváno při rituálech krásy a naše babičky věděly, že umíchat si masku z domácího tvarohu je to nejlepší, co pro svou pleť můžeme udělat.

Mezi další aktivní látky nové pláténkové masky patří růžová voda získaná při destilaci okvětních lístků růže damašské. Ta v přípravku zcela nahrazuje vodu recepturní a dodává mu krásnou vůni. Dále šípkový olej mající vynikající regenerační, pěsticí i zklidňující účinky. Ten pokožku vyhlazuje, podporuje vitalitu a regeneraci, reguluje tvorbu kožního mazu a zklidňuje záněty. Extrakt z listu olivovníku je významným antioxidantem a působí proti stárnutí. Extrakt z boswelie serrata-kadidlovníku zklidňuje a brání začervenání. Vilín/Hamamelis působí jako antioxidant. Chybět samozřejmě nesmí D-pantenol a kyselina hyaluronová.

Aplikace je snadná. Masku stačí vyjmout ze sáčku a přiložit na očištěnou pleť na 15 až 20 minut. Po uplynutí doby zbývá plátýnko sjemout a zbytky gelu vklepat do pokožky. Poté se doporučuje nanést krém. Zkusit můžete Denní omlazující s růžovým olejem nebo Noční regenerační s růžovým olejem oba značky Le Chaton.

O Capri

Kosmetika Capri ve svých recepturách využívá primárně české a evropské suroviny z kozího mléka, na jejichž základě vyrábí špičkové produkty pečující o pleť, tělo a vlasy. Českým ženám, které hledají opravdovou kvalitu, nabízí tři značky: La Chèvre, Le Chaton a Capramedic. Jejich základem je vysoký podíl kozího mléka, másla, syrovátky a kolostra. A vyvážená kombinace vitamínů, minerálů, ceramidů, léčivých rostlin a bylin. Kosmetika Capri miluje přírodu. Její obaly jsou 100 % recyklovatelné. Produkty jsou výhradně české, vyráběné v obci Čím nedaleko Prahy. E-shop s dopravou zdarma www.kosmetikacapri.cz. Instagram s kosmetickými recepty, soutěžemi a inspirací najdete zde.