GucciSmyslná vůně
Začátek roku přinesl nová očekávání, předsevzetí a touhy a mezi ně by mohla patřit i nová vůně Gucci Guilty Eau, která je jemnější verzí známé Gucci Guilty. Vůně je svěží a jiskřivá, jako zimní ráno a tajuplně romantická jako večer u krbu. Ve flakonu s kontrastními lesklými a matnými plochami a ikonickým G, se skrývají tóny liči, šeříku a jahod, které korespondují s pižmem. (Toaletní voda Gucci Guilty Eau Pour Femme Gucci, 50ml, 2 099 Kč)

rda-n513-fb-300dpiLegenda v nových odstínech
Legendární rtěnka ROUGE D’ARMANI dostala od letošního ledna 9 nových smyslných odstínů. Barevná škála od béžové, přes korálovou, rudou, růžovou až po švestkovou doplňuje  stávajících odstínů a věřte, že si ji doslova zamilujete a nebudete chtít rtěnku setřít ani doma. (Rtěnka ROUGE D’ARMANI, Giorgio Armani, 1 000 Kč)

kiehlsNěco pro pokožku
Kiehl’s Cilantro & Orange Extract Pollutant Defending Masque je ochranná maska na obličej, která přináší tři úrovně ochrany před dopadem znečištěného ovzduší na pleť a jejího hojení. V první řadě Bojuje proti poškozování pokožky, díky přírodním olejům a vitamínu E posiluje pokožku a v neposlední řadě ji také chrání před znečištěným prostředím, což je zvláště ve velkých městech velmi důležité. (Pleťová maska Cilantro & Orange Extract Pollutant Defending Masque, Kiehl’s, 75 ml, 940 Kč)

Nuxe Ouvert CMYK RG090315 vertKrása pro zralé ženy
Luxusní přírodní kosmetika NUXE si na začátek roku připravila něco pro ženy se zralou pletí. Inovativní anti-aging péče Nuxuriance® Ultra využívá vynálezu inteligentní Bi-florálních buněk z molekuly šafránu a bugenvilei, které napomáhají tvorbě nových kožních buněk a to nepřtžitě po dobu 12ti hodin. Řada obsahuje šest produktů, sérum, denní fluid, krém pro suchou pokožku, noční krém, protivráskovou péči na oči, a omlazující masku. (Péče Nuxuriance® Ultra, NUXE, denní krém pro suchou pokožku, 50 ml, 1 020 Kč)

Zdroj foto: Archiv firem