Glow skin

Lesklé lícní kosti, hrana nosu, linie rtů a brada nejsou žádnou novinkou. Teď je ale vše jinak. Místo složitého aplikování jen na požadovaná místa jendoduše rozjasněte celý obličej. Stačí přidat kapku tekutého rozjasňovače do vašeho oblíbeného bb creamu (hutný make-up v horkých dnech raději vynechte) nebo ho smíchejte s krémem a naneste jako obvykle na celý obličej. Výsledkem tak bude přirozeně a zdravě vypadající pleť. Tak jako po intenzivním spánku!

Colour blocking

Letní sezóna si doslova říká o pořádnou dávku experimentu. Místo nude stínu nebo minimalistických linek vsaďte na výrazné oční linky. Barevné! Ty slaďte třeba s barvou vaší kabelky, bot, nebo šatů. Pak už jen stačí lehce vyčesat obočí směrem nahoru a nanést hydratační balzám s SPF faktorem. Hotovo!

Rozpité rty

Velké lip game mánii je teď zase na chvíli konec. Zapomeňte na matné rtěnky a precizně vybarvené (a zvětšené) rty konturkou. Pokud chcete dosáhnout opticky větších rtů, vyzkoušejte tento trend. Prsty lehce vklepejte rtěnku do rtů a několikrát je promněte. Přetažené obrysy neupravujte. Poté aplikujte do srdíčka a středu rtů trochu transparentního lesku a opět promněte. Výsledkem budou opticky větší a sexy rty jako po vášnivém líbání.