Přirozenost nade vše

Přirozený vzhled letos opět stojí na prvních příčkách pomyslného beauty žebříčku. Labely jako Etro, Rodarte, Tanya Taylor, Roland Mouret, Joseph nebo Simone Rocha ve svých kolekcích na jaro a léto 2018 téměř nejčastěji využívaly právě natural look. Použít můžete pouze lehký bronzer na rozjasnění tváří, řasenku nebo lesk na rty – nezapomínejte, že v tomto případě je méně více.

Noční obloha

Zapomeňte na klasické kočičí oči a nechte se inspirovat make-upem od labelu Tom Ford. Ten vsadil na zakulacené černé linky s jemnými třpytkami. “Neostré” a nedokonalé linky jsou velkým hitem, tak je klidně udělejte nedbale a kraje rozmažte prstem. Značka Ashish předvedla černé kouřové oční stíny a opět spoustu třpytek – náš oblíbený trend! Pokud si na extravagantní make-up netroufáte, zkuste linky v klasičtějším pojetí, jako třeba Ports 1961.

Trendy oranžová

Návrháři si v poslední době velmi oblíbili trend oranžové barvy, která se hojně objevovala i v beauty trendech. Ač se výrazná barva může zdát lehce křiklavá a nekombinovatelná, opak je pravdou. Zkuste si udělat neonové oranžové linky nebo jemné cihlové stíny a uvidíte, že si tento trend zamilujete i vy!

Vše, co se třpytí

Kdo potřebuje oční linky, když must have trend jsou flitry, lesk a třpyt? I ten nejobyčejnější natural look vytvoří rázem novou tvář, když si vyhrajete s kamínky a vším, co vrhá odlesky. Intenzita a množství je opět na vás. Své pojetí trendu nám předvedlo mnoho značek od Dries van Noten přes Jerremy Scotta až po Francesca Scognamiglio.

Co si pořídit?

Vybavte se oranžovými stíny, lesklými beauty vychytávkami i černočernými linkami. Nezapomínejte na natural trend a pořiďte si třeba paletku stínů v přírodních tónech!

Annabelle Minerals