Mary Katrantzou zvolila make-up jako pro panenky se zvýrazněnými vrchními i spodními řasami. Vlasy pak hairstylista Syd Hayes upravil jednoduše do culíku s pěšinkou uprostřed.

Mary Katrantzou

Mary Katrantzou

Odvážnému štěstí přeje, tímto příslovím se řídil módní návrhář Giles Deacon. Jeho modelky nosily make-up s jemným nádechem gothického stylu – porcelánová pleť, jemně zvýrazněné oči a výrazné tmavé rty. Vlasy spletené do copánku, zakončeného černou mašlí pak tento look jen doplnily.

Giles Deacon

Giles Deacon

Britská značka Burberry se držela více při zemi, vizážistka Wendy Rowe dopřála modelkách romantický vzhled s poetických nádechem. Jemně kouřové líčení očí pak doplnily volně rozpuštěné vlasy s jemnými vlnami.

Burberry

Burberry

Paul Smith zvolil pro své modelky podobný look. Vizážista Petros Petrohilos k make-upu modelek dodal: “Pohráli jsme si s lookem ženy i muže, kouřové oči jsme pak doplnili zvýrazněným obočím.” Vlasy pak hairstylista Sam McKnight doupravil ve stylu sportovních třicátých let.

Paul Smith

Paul Smith

Asi nejextravagantnější make-up zvolil srbský návrhář Marko Mitanovski, který své modelky zahalil do černého a bílého make-upu. Nalíčené měly nejen celý obličej i část vlasů, ale i tělo. Celý make-up skvěle kontrastoval se zvolenými šaty a jistě splnil do puntíku návrhářovu představu.

Marko Mitanovski

Marko Mitanovski

 

Foto: WWD.com, Kamila Písaříková