Zde najdete lifestylové střípky, které jsme pro vás připravili.

Lokální vlasová péče

Přírodní lokální kosmetika àla Palla rozšířila produktovou řadu o vlasovou péči. Tonikum na růst vlasů slibuje restart a revitalizaci vlasových folikul. Produkt obsahuje extrakt z kmenových buněk z klíčků fazole adzuki, jenž podporuje aktivitu buněk ve vlasovém kořínku. Vlasy tak lépe rostou co do délky i hustoty. Složka Rice VNGR+ zase funguje preventivně proti vypadávání vlasů a najdete ji i v toniku proti vypadávání vlasů a proti lupům. Účinnou látku tvoří květy z chryzantémy.

Zrodila se hvězda

Když v roce 1992 značka BVLGARI poprvé uvedla svoji kolínskou vodu AU THÉ VERT, která vznikla pod taktovkou fenomenálního parfuméra Jeana-Claude Elleny a je poctou japonskému zelenému čaji, netušila, že se zrodila hvězda, která bude ve světě vůní zářit bezmála třicet let. Další úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat a kolekce EAU PARFUMÉE se začala rozšiřovat. AU THÉ BLANC byl druhým voňavým počinem, stojí za ním mistr parfumér Jacques Cavallier a vzdává hold bílému čaji Yin Zhen. Podlehněte čajovým rituálům podle BVLGARI. K zakoupení ve všech sítích parfumérie FAnn nebo na e-shopu.

parfém

Foto: BVLGARI

Srdečně, Roberto Coin

Roberto Coin přišel s motivem medailonů napříč svými kolekcemi. Symbol něčeho, co je blízké našim srdcím, promítl mimo jiné do kolekcí Love in Verona, romantické Princess Flower i buřičské Rock & Diamonds. Všechny mohou být dokonalým dárkem k narozeninám, výročí, Vánocům, z obdivu či lásky nebo jen tak pro radost. Čisté linie kolekce Love in Verona se otiskly do jednoduchého medailonu s hvězdnými znameními a modrým Lapisem lazuli evokujícím noční oblohu posetou tisíci hvězd. Hrdinky milující dobrodružství a osobní svobodu zase ocení přívěsky z kolekce Rock & Diamonds. Geometrické linie náhrdelníků ze zlata a diamantů udrží krok nejen s pomíjivými trendy, ale hlavně s nezkrotností odvážné životní bojovnice. Všechny šperky najdete na elegantní adrese pražského butiku Roberto Coin v Pařížské ulici 1.

Roberto Coin

Foto: Roberto Coin

Autor: Lenka Komrsková