Husté obočí

Nic nepůsobí více mladistvě než krásně husté obočí. Na tenké linky zapomeňte, ty žádnému obličeji neprospějí. Vsaďte na přirozenost, jež je teď dokonce v kurzu. Jak vytvořit husté obočí, i když zrovna nepatří mezi vaše nejsilnější stránky? Stačí tužka nebo stíny na obočí a řasenka či gel, opět na obočí. Vyplňte největší mezery a pak obočí pomocí gelu nebo řasenky vyčešte směrem nahoru. Pozor na silné tahy tužkou, spíše vsaďte na tenké a rychlé pohyby, které obočí vyplní nenápadně.

Růžové detaily

Zdravá a mladá pleť je především zářivá a svou skvělou kondici dává najevo růžovou, živou barvou. Takže pokud chcete vypadat svěže a odpočatě, sáhněte po růžových odstínech tvářenky, (jemných) očních stínů a rtěnky. S růžovou a červenou barvou zacházejte opatrně. Stačí tvářenkou jemně poklepat na víčka a tváře. Na rty potom aplikujte rtěnku pomocí prstů nebo ji naneste klasickým způsobem, obtiskněte a kraje rozmažte do ztracena.

Tekuté místo pudrů

Nic “neudusí” vaši pleť tak, jako nános pudrových produktů. Tvářenka, highlighter i kompaktní pudr můžou vaši pleť vysušit a stárnoucí pokožka je na světě. Pleť musí dýchat a měla by vypadat maximálně přirozeně, jen tak budete působit mladistvě. Vše aplikujte postupně a v malém množství a produkty se snažte do pleti hlavně dobře zapracovat – aby s vaší pletí maximálně splynuly. Nebojte se na oční víčka nebo lícní kosti dát i balzám na rty nebo vazelínu!

Foto: Pinterest, youtube.com