Ponytail všeho druhu

Copánky a culíky jsou zpět v plné síle! Cítíte se lépe v jednoduchém culíku, přes nějž si můžete libovolně nasadit klobouk, jako to předvedl módní dům Alexandre Vauthier, nebo máte rádi složité copy ve stylu Iris van Herpen? Výběr je jen na vás!

Odvážný a hravý make-up

Ralph & Russo patří k těm módním domům, které se tuto sezonu inspirovaly divokými 80. léty. A že jich bylo. Label proto předvedl excentrický, ale hravý make-up, jenž hýřil všemi barvami. Troufnete si na něj?

Extravagantní objem

Když label Valentino představil svou novou couture show, jako by se čas vrátil zpět do 80. let, kdy byly tyto hojné hřívy standardním účesem. Nosili je téměř všichni včetně celebrit jako Brigitte Bardot či Cindy Crawford. Pokud se nebojíte, inspirujte se i vy.

Přirozenost trochu jinak

Broskvové stíny a přirozené nude rty můžou někoho nudit. Natural look oživil label Giambattista Valli, když přelepil obočí tenkou pleťovou páskou, která působila, jako by bylo obočí oholené. Nepermanentní a efektivní!

Vlasy v Rockabilly stylu

Hair stylista Sam McKnight a make-up artista Tom Pecheux jsou backstage mágové velkého množství přehlídek Chanel. Ani tuto sezonu duo nezklamalo a prezentovalo vlasy vyčesané nahoru a “zkroucené” do culíku ve stylu Rockabilly. Co se týče make-upu, oční stíny ve smaragdové barvě s třpytivými flitry působily kouzelně. Do toho!