Řasenky a rtěnky, které s vámi přežijí celou dovolenou

/ Redakce

Dovolená je tu také od toho, aby si i vaše pleť odpočinula. Obzvlášť od make-upu. Odlehčete svou kosmetickou taštičku od zbytečných líčidel. Jediné, co budete potřebovat, je kvalitní řašenka s rtěnkou. Přinášíme vám tipy na takové, které s vámi přežijí celou dovolenou.

Nejlepším parťákem na vaší dovolené bude bezpodmínečně voděodolná řasenka. Pouhými dvěma tahy vám vykouzlí uhrančivý pohled a bude skvěle ladit s výraznou rtěnkou. Vše ostatní můžete vynechat.

Dior Diorshow Waterproof

Husté a natočené řasy? Žádný problém! S řasenkou Diorshow Waterproof to půjde samo.

Maybelline Great Lash Waterproof Mascara

Legendární řasenka v růžovo černém obalu značky Maybelline je naprostým must have do každé kosmetické taštičky. Dokonale začerní, zahustí a prodlouží řasy.

Benefit Cosmetics BADgal Waterproof Mascara

Dlouhé a husté řasy i bez zbytečného slepení vám během pár sekund dodá řasenka BADgal od Benefit. Díky speciální waterproof formuli přežije vše. Déšť, vítr, bazén i mořskou vodu.

Dior Addict Lacquer Stic

Jakou barvu rtěnky zvolit na letní dovolenou? Vsaďte na červenou s oranžovým podtónem! Oživý váš celkový look a také si bude skvěle rozumět s opálenou pokožkou. Addict Lacquer Stic je tak lehký, že ho na rtech ani neucítíte. A o to přesně jde!