Hnědé

Modré linky byly letos vidět hned na na několika přehlídek od Acne po Louis Vuitton. Na rozdíl od elektricky modré je tmavě modrá linka nositelná přes celý den. Tmavě modré linky navíc nebudou tak “zatěžovat” vizuálně oko a intenzivní odstíh duhovky tak bude působit teplejším a vyváženějším vzhledem.

1446828432-mcx-liner-navy_1

 

Vyzkoušejte: CoverGirl Perfect Point Plus Eyeliner v odstínu Midnight Blue, nebo Eyeko Visual Eyes Liquid Eyeliner v odstídnu Marine.

Oříškové

Teplý odstín metalické zlaté nebo bronzové barvy podtrhne převážně nažloutlé skvrnky na duhovce. To vytvoří okouzlující třpyt, který vaše oči udělá ještě zářivějšími. Navíc je tento odstín zařazován mezi neutrální, což vám ulehčí i výběr outfitu, kdy máte v podstatě neomezené možnosti.

1446828433-mcx-liner-gold_1

Vyzkoušejte: Yves Saint Lauren – Dessin Du Regard Waterproof, nebo Urban Decay 24/7 Waterproof Liquid Liner.

Zelené

Nevypadá nic lépe, než ikonická barva módního domu Gucci kombinovaná s padesáti odstíny fialové. Vínové i švestkové tóny posílí přirozeně zelené oči, zatímco je ostatní budou vnímat jako zcela nositelné a nekonvenční. Zvolíte-li tmavší tón fialové, poté si oblečte světlejší outfit tak, aby vše působilo harmonicky a příliš nezatěžovalo celkovou vizáž.

1446828435-mcx-liner-purple_1

 

Vyzkoušejte: Aqua Eyes Waterproof Eyeliner Pencil v odstínu Black Purple, nebo Blinc Cosmetics Eyeliner v odstínu Dark Purple.

Modré

Studená barva modrých očí se bude krásně doplňovat s kontrastní, ale zároveň komplementární barvou jakou je tmavě zelená a smaragdová.Tato barva podtrhne skryté zlatavé odstíny na duhovce a vytvoří tak tajemný pohled. I když se může zdát, že jako barva je velmi specifická, nenahlížejte na ni jako na součást ladění outfitů, ale jako na detail, který podtrhne celkový vzhled.

1446828436-1446761337-mcx-liner-green

Vyzkoušejte: Armani Smooth Silk Eye Pencil číslo 6, nebo Lancome Artliner 24H Bold Color Precision Eyeliner v odstínu Emerald 052.

Šedé

Hnědavé podtóny šedých očí zvýrazníte kontrastní červeno-hnědou, nebo vínovou linkou. Tato barva sice oči neprozáří a nepodtrhne, jak by jste očekávaly. Každopádně jim dodá na hřejivém a klidném pohledu. Váš pohled bude příjemný stejně jako sklenka kvalitního Merlotu.

1446828437-mcx-liner-burgundy_1Vyzkoušejte: Make Up For Ever Aqua Liner in Sparkling v odstínu Plum Burgundy, nebo Estee Lauder Double Wear Stay-in-Place Eye Pencil v odstínu Burgundy Suede.

 

Zdroj: Archiv firem, Pinterest