Facebook a Instagram, Gmail, navigace – základní výbava každého smartphonu. Aplikace jsou dnes už téměř na všechno. Neochuzujte svůj telefon o skvělé funkce, které díky chytrým aplikacím může mít. Pokud toužíte žít zdravěji, je nespočet takových, které váš telefon vybaví nekonečným množstvím dovedností a informací, které se vám budou hodit.

7 Minute Workout

Rychlá a efektivní cvičení jsou nejlepší. Pokud se vám stává, že jste tak zabraní do práce, že uběhne několik hodin a vy stále sedíte u stolu a ani jste se nepohnuli, zkuste tuhle aplikaci. Ta vám cvičení usnadní tak, že ho rozdělí na menší a snazší aktivity, takže ani nebudete mít pocit, že cvičíte. A navíc budete moci cvičit kdekoli a kdykoli. Jednoduše cviky rozložíte mezi práci a jiné aktivity.

Balanced

Máte cíle a plány, které se vám stále nedaří dodržet a splnit? Aplikace balance vám umožní si vše rozepsat a naplánovat, přiřadit časový horizont i prioritu každému úkolu. Toužíte se například naučit další cizí jazyk a chcete se mu věnovat alespoň dvakrát týdně po dobu dvou hodin? Jednoduše to do aplikace zadejte a ta vám pak pomůže váš postup mapovat a držet se na té správné cestě.

Headspace a Mind Journey

I dvacet minut denně vám dokáže změnit život. Mluvíme teď o meditaci, která je v dnešním hektickém světě čím dál tím více populární. O tom, že meditace není nic složitého vás přesvědčí aplikace Headspace. I krátká několikaminutová meditace vám může pomoci se soustředěním a únavou.

Dot

Aplikace, která kontroluje vaší menstruaci a vše okolo.  Je tu všechno, co potřebujete vědět a co potřebujete mít pod kontrolou. Není to žádná květinová a růžová paráda. Tahle vizuálně jednoduchá aplikace by ve vašem telefonu neměla chybět.

Nike+Runnig

Na běhání podle nás naprosto nejlepší aplikace. Sledujte jak své tempo, tak trasu a vzdálenost. Pokud ji navíc propojíte se Spotify, bude vás pomocí hudby tlačit k vašim nejlepším výkonům.

Runtastic

Chcete si hlídat i svůj spánek? Pak si stáhněte aplikaci Runtastic. Ta vám prozradí jak dlouho spíte a navíc vám pomůže mapovat i všechny okolní faktory, které mají na váš odpočinek vliv. Takže už budete vědět, kdy a proč se vám špatně spí.