1) Rosie Huntington-Whiteley

Rosie vytvořila pro oděvní řetězec Marks and Spencer svoji vlastní řadu dekorativní kosmetiky a tak si můžete snadno vytvořit její signature look – kouřové oči, zvýrazněné lícní kosti a jemně růžové nude rty. Rosie prostě vypadá vždycky dokonale.

img_3931

2) Kristina Bazan

Výrazné obočí se stále drží mezi nejoblíbenějšími trendy v oblasti makeu-pu. Kristina ho má zvládnuté na jedničku. Dokonalý nude make-up vypadá, jako by slavná blogerka byla nenalíčená, v tom je ale ten největší trik. Věřte, že je za ním spousta práce. Body udělujeme i za účes. Dva drdůlky vypadají skvěle.

img_3936

3) Elsa Hosk

Naprosto jsme se zamilovali do nejnovějšího trendu v oblasti rtů, třpytek. Na vánoční párty je tento look jako dělaný. Výrazné linky a červený lak na nehty je přesně to pravé.

img_3928

4) Bella Hadid

Bella je odbornicí na nude looky. Jestli chcete vyzkoušet takzvaný nahý make-up inspirujte se právě u ní. Dokonalá pleť, jemně zvýrazněné obočí a bronzové oční stíny. To všechno doplňte o rtěnku, která bude co nejpodobnější vašemu odstínu pleti. Bella to s make-upem nikdy nepřehání a vždycky vypadá dokonale.

img_3929

5) Emily Ratajkowski

Už máte kšiltovku a šprťácké brýle? Ještě ne? Tak honem pro ně, my jsme se naprosto zamilovali do looku Emily takže si oboje musíme co nejdřív pořídit.

img_3930

 

Foto: Instagram, Pinterest