Kendall Jenner

Dokonale vybarvené tmavé rty jsou poznávacím znamením klanu Kardashian/Jenner. Nejmladší členka rodiny Kylie Jenner je díky svému beauty impériu na cestě stát se nejmladší self-made miliardářkou v historii. Trik na dokonalé rty od ní okoukala i její starší sestra a musíme říct, na těch Kylie Lip Kitech něco opravdu je.

happy camper

Příspěvek sdílený Kendall (@kendalljenner),


Bella Hadid

Stálice našich beauty seznamů. Bella totiž zkouší všechny beauty trendy bez špetky zaváhání a vždycky vypadá skvěle. Tyhle retro looky inspirované klasickými kráskami nás jen tak neomrzí. Naše pokusy většinou končí u linek a naše hair style skills nejsou moc spolehlivé, takže retro ofinu a uhlazený culík budeme spíše obdivovat na Instagramu.

the romance

Příspěvek sdílený ? (@bellahadid),

Josephine Skriver

V létě je to buď nesnesitelné horko nebo nás překvapují nepředvídatelné deště. Takže jediné frizz proof účesy, které máme v seznamu, jsou culík nebo drdol. Maximálně si občas troufneme na dva francouzské copánky a to je vše. Culíčky můžou působit dětinsky a tak jsme je zapomněli už v páté třídě. Při pohledu na Josephine ale jejich status možná ještě přehodnotíme.

baseball has never really been my sport.. but the shirt was cute soo hahah ?⚾️?

Příspěvek sdílený Josephine Skriver (@josephineskriver),


Kate Bosworth

Kdo říkal, že výrazné rty a oči nejdou k sobě? Jen matně si vzpomínáme, proč se vlastně tyhle dva prvky nemají míchat. Kate vypadá naprosto skvostně. Takže oranžové stíny a chladné rudé rty? Nejedná se o kouřové stíny a červené či tmavé rty, takže odlehčený letní look povolen!

Alessandra Ambrosio

Jeden z nejdéle sloužících Andílků má dokonalé obočí a ví, že to je to jediné, co na vašem obličeji musí být vždycky na jedničku. Bez něj nic nevypadá, jak má. Takže se letos v létě zaměřte právě na obočí a zbytek make-upu nechte přirozený. A užijte si to!

⭐️

Příspěvek sdílený Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio),