Multi colors

Neumíte se rozhodnout jen pro jednu barvu nebo se stále odhodláváte, zda vůbec zářivý highlighter vyzkoušet? Pak si pořiďte paletku, která má hned několik odstínů, přirozenějších i výraznějších. Můžete je testovat donekonečna a zamilovat se do svěží třpytivé pleti.

Krémové rozjasňovače

Bojíte se, že vám pudrovitá konzistence bude vysušovat pleť a napomůže k vráskám? Pak dejte šanci highlighterům s krémovou konzistencí. Na suchou pleť jsou ideální. A víte, že je můžete použít i na oči či na rty? Ostatně jako všechny typy rozjasňovačů, tak směle do toho!

Holografická záře

Pro už přesvědčené milovnice super třpytu jsou tu holografické fialkové tóny. A nejen ty! Milujeme highlightery zatónované i do růžova nebo do zelena, tak jim dejte šanci, barva je jen decentní, zato holografické odlesky jsou naprosto božské.

Natural beauty

Chcete rozjasnit svou pleť, ale co nejpřirozeněji? Pak zvolte nude tóny s jemnou perletí. Klidně jimi jemně poprašte celý obličej nebo jen rozzařte lícní kosti a víčka. Basic rozjasňovač se rychle stane vaším oblíbeným beauty produktem.

Zlatavý třpyt

A co super třpyt v základních metalických tónech, jako je zlatá, bronzová či stříbřitá? Nebo rovnou všechny? Když si pořídíte jeden highlighter, vaše kosmetická taštička se jimi bude rychle plnit. Jsou totiž hravé, oživí každodenní beauty rutinu, zvednou vám náladu a budete se cítit jako bohyně!