Pixie cut

Koncem minulého roku odstartovala Cara Delevingne spolu s Kristen Stewart éru pixie cut účesů. Ty nabraly na popularitě a jejich oblíbenost jenom sílí. Pokud toužíte po velké změně a máte dost odvahy, jděte do něj! Budete mile překvapené, jak tento původně pánský střih dokáže zvýraznit vaše rysy.

Platinová blond

Kim Kardashian, Katy Perry a dokonce i Selena Gomez patří mezi brunetky, které podlehly platinově blond odstínu. Zbořily tím veškeré mýty o tom, že blond vlasy tmavovláskám nesluší. Abyste docílily toho správného výsledku, odrosty a spodní vrstvy vlasů nechte společně s obočím ve vašem přirozeném odstínu.

Long bob

Bob se nosí již několik sezón a celebrity na něj nedají dopustit ani letos. My se jim nedivíme. Je jednoduchý na úpravu, praktický a “trés chic”. Hvězdy si nejvíce si oblíbily variantu s asymetrickou délkou a plážové vlny. Inspirujte se u Seleny Gomez, Emmy Watson nebo Lucy Hale.

Hustá ofina

Ofiny slaví velký comeback, především ty hustě střižené v rock´n´roll stylu. Pořiďte si přesně takovou, jako nosí Lady Gaga. Aby ofina působila plným a hustým dojmem, nechte si ji zastřihnout těsně nad očima. Pro finální úpravu použijte stylingovou pěnu na objem nebo suchý šampon a poté vyfoukejte přes kulatý kartáč.

Vysoký ponytail

Na vysoký culík nedá dopustit Bella Hadid ani Rihanna. Aby ne, bleskový účes miluje snad každá z nás. Noste ponytail co nejvýše posazený, aby dokonale vynikly všechny vaše rysy. Pak už je jen na vás, zda půjdete do elegantně uhlazeného nebo s divokými vlnami. Obě varianty jsou správně.