Multimasking

Pokud jste majitelé suché a problematické pleti zároveň, určitě jste si díky multimaskingu přišli na své. Tahle super technika spočívá v tom, že vaší pleti poskytnete jen to, co si doopravdy žádá. A to klidně tři druhy masek. Hydratační na suché tváře, čistící na T-zónu a rozjasňující na oční okolí.

Aktivní uhlí

Určitě jste i vy podlehli trendu černých masek. Díky aktivnímu uhlí nám slibují čistou pleť bez černých teček. My v redakci na ně nedáme dopustit, protože doopravdy fungují.

Vitamin C

Tenhle vitamin není nutnost jen pro naše tělo v období nachlazení, ale také pro naši pleť. Určitě jste si tak mohli všimnout, že letos vzrostl počet kosmetiky obsahující vitamin C. Pleťové krémy, séra nebo masky. Céčko jsme mohli najít zkrátka všude. Díky němu získá pleť sjednocený odstín, rozjasní se a září zdravím.

Kosmetika s ohledem na přírodu

Organická, vegan a nejlépe v raw kvalitě. To byl jeden z nejdůležitějších faktorů podle kterého jsme letos vybírali kosmetiku. Chemie totiž už dávno není v kurzu. Kosmetické značky to už naštěstí vědí, a tak trh s přírodní kosmetikou jen roste.