Domácí SPA

Chcete se každý den cítit (a vypadat) jako po hodinové návštěvě luxusního kosmetického salonu? Dopřejte si stejnou péči z pohodlí vašeho domova. Jade roller, neboli speciální váleček z kamene, probudí i tu nejunavenější pleť. Stačí jím pleť pár minut masírovat a poté aplikovat pečující produkty. Pokožka bude dokonale nastartovaná, rozjasněná a zbavená veškerých otoků.

Retinol

Hledáte kvalitní anti-aging produkt, který opravdu funguje? Zaměřte se na retinol! Ten je jedničkou v boji proti vráskám. Podporuje přirozenou kožní strukturu, obnovuje kolagenovou elasticitu a vlákna. Díky tomu patří mezi jednu z nejosvědčenějších kosmetických ingrediencí vůbec.

Vitaminová bomba

Dejte své pleti pořádnou vitamínovou bombu v podobě výživného séra s vitaminem C. Stačí aplikovat 2-3 kapky před nanesením hydratačního krému a jemně na obličeji promasírovat. Díky němu bude jinak pobledlá pleť rozzářená, vyhlazená a plná života.

Free from

Trend, který se stává čím dál tím populárnějším. Nebuďte ke své pleti a životnímu prostředí lhostejní a zajímejte se o složení a původ kosmetických výrobků. Nejčastějším požadavkem na ideální kosmetiku bývají produkty bez silikonů, parabenů, minerálních olejů, fosfátů, pesticidů, GMO, alkoholu a syntetických vůní. Vegan a cruelty free označení je samozřejmostí.