Trendy v péči o pleť: Které jsou ty nejoblíbenější?

/ Redakce

I pleťová péče si čas od času žádá menší upgrade. Podívejte se na aktuálně nejoblíbenější skincare trendy!

Domácí SPA

Chcete se každý den cítit (a vypadat) jako po hodinové návštěvě luxusního kosmetického salonu? Dopřejte si stejnou péči z pohodlí vašeho domova. Jade roller, neboli speciální váleček z kamene, probudí i tu nejunavenější pleť. Stačí jím pleť pár minut masírovat a poté aplikovat pečující produkty. Pokožka bude dokonale nastartovaná, rozjasněná a zbavená veškerých otoků.

Retinol

Hledáte kvalitní anti-aging produkt, který opravdu funguje? Zaměřte se na retinol! Ten je jedničkou v boji proti vráskám. Podporuje přirozenou kožní strukturu, obnovuje kolagenovou elasticitu a vlákna. Díky tomu patří mezi jednu z nejosvědčenějších kosmetických ingrediencí vůbec.

Vitaminová bomba

Dejte své pleti pořádnou vitamínovou bombu v podobě výživného séra s vitaminem C. Stačí aplikovat 2-3 kapky před nanesením hydratačního krému a jemně na obličeji promasírovat. Díky němu bude jinak pobledlá pleť rozzářená, vyhlazená a plná života.

Free from

Trend, který se stává čím dál tím populárnějším. Nebuďte ke své pleti a životnímu prostředí lhostejní a zajímejte se o složení a původ kosmetických výrobků. Nejčastějším požadavkem na ideální kosmetiku bývají produkty bez silikonů, parabenů, minerálních olejů, fosfátů, pesticidů, GMO, alkoholu a syntetických vůní. Vegan a cruelty free označení je samozřejmostí.