Pěšinka uprostřed

Tento trend se drží na výsluní téměř každou sezonu a nejspíše nás nikdy neomrzí – pěšinka uprostřed. Jak módní návrháři na svých přehlídkách, tak i celebrity na červený koberec stále častěji volí tento sofistikovaný a jednoduchý účes. Pokud jste tedy zvyklé na ‘patku’ či ofinu a už vás to nudí, zkuste lehkou obměnu.

 

Uhlazený culík

Uhlazený culík se hodí téměř na jakoukoliv událost a k jakémukoliv outfitu. Navíc není nic jednoduššího, než si vytvořit takový účes. Nezapomeňte vlasy nahoře pořádně uhladit, aby výsledný efekt působil lépe. Použijte pořádné tužidlo nebo rovnou gel na vlasy.

 

Wet and wavy

Letos na podzim budou trendy i vlnité vlasy s vlhkým efektem. Vlasová stylistka celebrit Kristin Ess doporučuje tento trend s tím, že vám dodá na zajímavosti. Inspirací pro vytvoření podobného looku vám mohou být celebrity jako Rihanna či Shay Mitchell.

 

Topknot

Tento původně asijský účes s příhodným názvem topknot či messy drdol se postupně dostal i k nám. Kromě celebrit si ho oblíbila i spousta módních návrhářů a vlasových stylistů. Pokud byste i vy chtěli tento účes zkusit, zajděte si ke svému hair stylistovi nebo si ho zkuste udělat sami doma pomocí videí na Youtube.