Chcete být o krok napřed? Vsaďte na tyhle účesy už teď a nečekejte až do další sezóny!

Stuhy, stuhy a zase stuhy

Stuhy a mašle rozhodně nejsou jen záležitostí školních let. Naopak! Na přehlídkách Marchesa, Tori Burch, nebo Rochas bylo jasno. Nosit se budou jak nenápadné stuhy, tak obří mašle. A to v jakémkoliv provedení. Pro elegantnější variantu vsaďte na jemné saténové stuhy, kterými ozdobte cop nebo culík. Pro výraznější look vsaďte na obří semišovou mašli.

Doplňky v hlavní roli

Vlasové doplňky jsou stejně tak důležité, jako ty módní. A ty se skvěle hodí především pro dny, kdy se vám nechtějí vymýšlet žádné vlasové kreace. V těchto případech volte výrazné spony, gumičky, nebo čelenky. Přesně tak, jako jste mohli vidět u Maison Martin Margoela, Miu Miu, nebo Elie Saab.

Ponytail

Jednoduchý, praktický a nadčasový culík se bude nosit i v následující sezóně. Ideálně takový, jako tomu bylo na přehlídkách Loewe, Mulberry a Oscar de la Renta. Vysoko posazené, uhlazené a lesklé. Pro takový efekt použijte místo laku sérum pro lesk vlasů.

 

Zamotáno

Sepnuté vlasy budou více než jen trendy a praktické. Hned na několika přehlídkách se objevily copy. Inspirujte se jimi! Ať už objemným copem z přehlídky Alberta Ferretti nebo maličkými “baby braids” podle H&M Studio.

Z čela pryč

Kromě sepnutých vlasů jednoznačně vedl tento trend. Díky vyčesaným vlasům z obličeje vyniknou všechny vaše rysy a tvář tak bude působit svěžím dojmem. Inspirujte se u Nina Ricci, Thakoon, nebo Michael Kors.

Maximální objem

Ty nejvlivnější módní domy jako je Dior, Louis Vuitton nebo Fendi diktují jasný trend. Objem! Pokud nevlastníte přirozeně objemné vlny, nezoufejte. I s těmi nejsplihlejšími vlasy docílíte maximálního objemu. Bude vám stačit objemový pudr a krepovací žehlička. Tou si nakrepujte spodní vrstvy vlasů a překryjte ji vrchními prameny. Objemový pudr naneste ke kořínkům a vlasy jemně promasírujte. Hotovo!