Intenzivní noční péče

Pokud jste do teď žili v domnění, že aplikace denního krému je nejzásadnější, vyvedeme vás z omylu. Noční péče je více než důležitá a samotný noční krém vám k dokonalosti stačit nebude. A proč právě v noci? Během spánku se totiž neregenuje jen naše tělo, ale také pleť. Díky tomuto procesu jsou buňky mnohem více připraveny na absorpci veškerých produktů. Vsaďte na noční séra, masky, nebo oční krémy a probuďte se tak ráno s dokonalejší pletí.

Probiotika

Další zásadní boom letos prožívají probiotika. Podle nejnovějších studií vědci zjistili, že nedělají dobře jen našemu zažívání, ale právě i pokožce. Rozhodně se jich tedy nebojte! Jedná se o ty dobré bakterie, které naše pleť k životu potřebuje. Díky nim se tak může srovnat nevhodné pH, vymizet akné, nebo vyřešit problém s příliš mastnou nebo naopak suchou pletí. Tuhle revoluční novinku najdete nejen v maskách, ale i pleťových krémech.

Domácí spa

Nemůžete stále najít čas na to zajít si na kvalitní kosmetiku? Tak nezanedbávejte vaši pleť, nečekejte na volnější režim, a raději si vytvořte domácí spa přímo na míru. Kosmetické poličky těch největších beauty guru se plní produkty, které chceme vyzkoušet. Podlehněte také mánii masážních pomůcek jako je skin roller, derma roller, či Gua Sha. Uvidíte, že následná aplikace veškerých masek nebo sér pak získá naprosto rozdílný efekt.

K-beauty

To, že Korejci jsou jedni z největších expertů v péči o pleť, je už dobře známá věc. Pokud se letos budete chtít naučit něčemu novému, víte, do jaké země zamířit (či co zadat do vyhledávače). Revolučním trendem je momentálně 10 kroků v péči o pleť, každodenní aplikace sheet masek, nebo obličejové masáže. I když se některé techniky mohou zdát časově příliš náročné, věřte, že zas tak těžké to není a za výsledný efekt nové a mladší pleti to rozhodně stojí!