Suchý šampon

Zaspaly jste a vaše vlasy si zrovna dnes vybraly svůj “bad hair day” ? Sáhněte po suchém šamponu! Ten bude tou nejrychlejší a nejefektivnější variantou, která vám na rozdíl od mytí a následného foukání ušetří až desítky minut. Stačí nastříkat malé množství produktu ke kořínkům, promasírovat a následně vyčesat. Vlasy budou opět svěží a plné objemu.

Červená rtěnka

Určitě už jste o kouzelném triku slyšely. Rudé rty fungují doslova jako magnet. Dokáží tak zachránit nejednu situaci. Pokud právě nemáte čas na jakékoliv líčení, vsaďte na červenou! Nic víc už není potřeba. Jen tak budete vypadat přirozeně a chic. Rtěnku nanesete raz dva. Stačí volná minuta na cestě do práce.

Sprchové oleje

Naše pleť v zimě trpí. Abychom se vyhnuly suché kůži, je nezbytné ji po každém sprchování hydratovat. Skvělou a rychlejší alternativou tělového mléka se tak stanou sprchové oleje a stejně tak tělová mléka do sprchy. Ty během sprchování jednoduše aplikujete na morkou pokožku a opláchnete.

BB cream

Nanést hydratační krém, sjednotit a následně rozzářit pleť a nalíčit se dá celkem zabrat. Alespoň ve chvílích, kdy jde o čas. Pak se vyplatí jeden trik – sáhněte po BB creamu. Ten obstará vše v jednom kroku. Pleť bude vypadat skvěle a to i bez dokonalého hodinového make-upu. Přirozenost teď navíc letí!