Romantický plážový look

Na večerní rande po pláži, nebo jen tak na procházku městem. Romantický look a nepoletující vlasy kolem obličeje budou zaručeny. Do vlhkých, čerstvě umytých vlasů nastříkejte trochu sea salt spreje a jemně vlasy promačkejte. Nechte volně uschnout. Poté vezměte středně silný pramen vlasů kolem obličeje a začněte ho zaplétat se svrchními vlasy kolem pěšinky. Přibližně v polovině spleťte už jen samotný cop bez přidaných pramínků.

Nedbale elegantní cop

Elegantní a přesto ne zrovna formální. Zapomeňte na preciznost! Tomuto účesu naopak dominuje přirozená nedbalost. Vlasy tentokrát nerozčesávejte hřebenem, ale jen tak prsty. Poté stáhněte k sobě a v úrovni krku začněte pomalu zaplétat klasický cop. Žádné utahování, ani přehnané úpravy. Místo toho cop jen zlehka zamotejte a ideálně nechte pár pramínků vykukovat. Pro dokonalý a nerušený efekt použijte nenápadnou gumičku v barvě vašich vlasů. Celý účes pak jemně zafixujte super lehkým lakem.

Cool a praktický hair style

Ať už váš čeká celodenní pobyt na pláži nebo víkendový výlet, jedno je jasné. Vaše vlasy musí zůstat celý den na svém místě a neomezovat vás při žádné aktivitě. Vsaďte proto na dvojitý copánek, který je praktický a cool zároveň. Vlasy si podle pěšinky rozdělte na dvě části. Začněte zaplétat svrchní pramínky kolem obličeje, tak jako při účesu číslo jedna. Poté postupně přidávejte i ostatní prameny. Stejně tak pokračujte na druhé straně. Výsledné dva copy ještě spolu zapleťte a nakonec zafixujte pevnou gumičkou.