Molly Bair

Mnozí by řekli, že Molly vypadá jako mimozemšťan. Tato 182 cm vysoká Američanka s výraznýma ušima se ale objevuje v kampaních těch nejprestižnějších značek a návrháři ji milují nejen pro netradiční vzhled, ale také smysl pro humor.

Yazemeenah Rossi

Stáří je v módě tabu. Časy se ale pomalu mění a přestože mola stále ovládají patnácti až osmnáctileté modelky, například Yazemeenah Rossi už teenagerka rozhodně není. Největšího úspěchu dosáhla těsně před padesátkou, nyní je jí 61 a modelingu se stále věnuje na plné obrátky.

Lily McMenamy

Dcera slavné modelky Kristen McMenamy jde ve stejných stopách. Často se objevuje v časopisech jako je Dazed and Confused nebo i-D, protože právě ty originální vzhled oceňují více než pravidla módního průmyslu.

Charli Howard

Když Charli Howard modelingová agentura vyhodila proto, že nesplňovala přísně nastavené míry, ještě nevěděla, jakou udělala chybu. Po virálním příspěvku této Angličanky o poměrech v módě dostala nabídky od desítek jiných agentur a nyní na svém Instagramu ukazuje, že hladovění není správnou cestou.

Winnie Harlow

V dětství se jí posmívali, že vypadá jako zebra. Kariéru poté odstartovala v soutěži America’s Next Topmodel a její tvář teď mohou všichni vidět například v italském Vogue nebo časopisech Cosmopolitan a Glamour.