Péče na míru

Také u podobných produktů nevíte, jakou rychlost či intenzitu čištění nastavit? S tím už se trápit nemusíte, místo toho dopřejte vaší pleti takovou péči, jakou potřebuje. Každá pokožka je jiná a neexistuje žádná univerzální rada. LUNA fofo proto provede profesionální analýzu pleti a vytvoří čisticí program určený přesně pro vás, ano, díky #fofohero.

Chytrá aplikace

LUNA fofo má v sobě zabudovaný špičkový senzor, který pleť zanalyzuje a vytvoří její profil v aplikaci FOREO ve vašem smartphonu. Potřebujete mít tedy po ruce telefon. První přístroj od FOREO ovládaný pomocí aplikace na smartphonu je tou nejchytřejší vychytávkou na trhu. Měří index hydratace pleti pomocí speciálních dvojitých senzorů, analyzuje pleť prostřednictvím údajů v reálném čase a určuje věk pleti a její typ. 

Progres zaznamenán

Při každém dalším čištění se už LUNA fofo spojí s aplikací FOREO automaticky a vy si můžete bez starostí užít svou beauty rutinu. Aplikace také zaznamenává pokroky a zlepšování stavu pleti. LUNA fofo je dostupná v sedmi skvělých barvách: perlově růžové, akvamarínové, fuchsiové, půlnoční modři, mátové, purpurové a slunečnicově žluté a cena je nastavena na 2 349 Kč.