Červené a oranžové oční stíny/rtěka místo stínů

Nebojte, s červenými očními stíny nebudete vypadat, jako že jste právě tři dny v kuse brečela. Trik je v odstínu, ten by měl sedět vaší pleti a neměl by být příliš světlý. Věřte nebo ne, ale na očích vypadá skvěle i rtěnka nebo lesk na rty. Zbytek obličeje nechcte čistý a zaměřte se především na dokonalou pleť. Pokud máte světlejší pleť, zvolte odstín do malinova. Na tmavší, olivové, pleti vypadají zase nejlépe teplé barvy do oranžova. 

Kudrnaté vlasy

Kudrliny a lokny se vrací na scénu. Takže pokud jste si své přirozeně kudrnaté či vlnité vlasy doteď žehlila, dejte jim chvíli pauzu a nechte je zase přirozeně. A pokud máte vlasy jako hřebíky, zkuste si vlasy zaplést do copů nebo je jen nechte maximálně přirozené. Přirozené vlasy které nejsou přestylované a vypadají jako kdybyste se právě vzbudila jsou teď v kurzu. 

Wet look

Mokrý účes je, zdá se, stálicí v beauty trendech. Již několik let se vrací a baví především lidi z módy – na foceních a přehlídkách. To ale neznamená, že byste se ho měla bát okopírovat v běžném životě. Zkuste ho třeba na večer. Nebojte, s dokonalým make-upem rozhodně nebudete vypadat, že jste si nestihla vyfénovat vlasy.

Modré oční linky

Kdo z nás neměl v devadesátých letech v kosmetické taštičce modré oční stíny? Modrá na oči se po dlouhých letech vrací, v podobě modrých linek. Jsou nápadité, výrazné ale přesto bez problémů nositelné i přes den. Určitě se nedržte pravidel o barvě očí nebo outfitu. Modré linky můžete nosit s jakoukoli barvou oblečení i očí. Pokud budete chtít vytvořit trochu jemnější look, použijte místo ostré linky v tužce oční stíny. Klidně smíchejte více odstínů. 

Barevná řasenka

Barevná řasenka byla také hitem let devadesátých. Vyžeňte z hlavy vzpomínky na to, jak hrozně jste v ní tehdy vypadala a zkuste ji nově a jinak! K minimalistickému čistému make-upu vypadá skvěle. Slibujeme, že se vám každý bude dívat do očí. Bez řasenky

Také máte pocit, že pokud si řasy nenatřete černou, hustou vrstvou řasenky, vypadáte, že máte malé a nevýrazné oči? Také jsme si to dlouho myslely, ale vůec to není pravda. Nenosit řasenku se vyplácí z mnoha důvodů. Odpadne vám složité večerní odličování, nebudete se muset bát deště a ani při zívání si nebudete muset hlídat, zda se vám čerň nepřesunula někam, kam neměla. Vaše řasy si navíc odpočinou a budou mnohem krásnější a zdravější než kdy před tím. My teď nechceme řasenku nějakou dobu ani vidět.