Nedržte se při zemi: Beauty trendy, které musíte vyzkoušet i v běžném životě

/ Redakce Foto: Youtube.com, Pinterest

Když jde o nejnovější beauty trendy, rády vyzkoušíme cokoliv. Pokud patříte mezi ty, které se drží svého osvědčeného vzhledu a novinkám příliš nefandí, zkuste alespoň malé experimenty. Uvidíte, že ten pocit za to stojí. Zkuste něco, co jste si vždy myslela, že vám nelsuší nebo co dlouho bylo na vašem “nikdy víc” seznamu. Jako třeba modré oční stíny. Uvidíte, že vás to bude bavit.

Červené a oranžové oční stíny/rtěka místo stínů

Nebojte, s červenými očními stíny nebudete vypadat, jako že jste právě tři dny v kuse brečela. Trik je v odstínu, ten by měl sedět vaší pleti a neměl by být příliš světlý. Věřte nebo ne, ale na očích vypadá skvěle i rtěnka nebo lesk na rty. Zbytek obličeje nechcte čistý a zaměřte se především na dokonalou pleť. Pokud máte světlejší pleť, zvolte odstín do malinova. Na tmavší, olivové, pleti vypadají zase nejlépe teplé barvy do oranžova. 

Kudrnaté vlasy

Kudrliny a lokny se vrací na scénu. Takže pokud jste si své přirozeně kudrnaté či vlnité vlasy doteď žehlila, dejte jim chvíli pauzu a nechte je zase přirozeně. A pokud máte vlasy jako hřebíky, zkuste si vlasy zaplést do copů nebo je jen nechte maximálně přirozené. Přirozené vlasy které nejsou přestylované a vypadají jako kdybyste se právě vzbudila jsou teď v kurzu. 

Wet look

Mokrý účes je, zdá se, stálicí v beauty trendech. Již několik let se vrací a baví především lidi z módy – na foceních a přehlídkách. To ale neznamená, že byste se ho měla bát okopírovat v běžném životě. Zkuste ho třeba na večer. Nebojte, s dokonalým make-upem rozhodně nebudete vypadat, že jste si nestihla vyfénovat vlasy.

Modré oční linky

Kdo z nás neměl v devadesátých letech v kosmetické taštičce modré oční stíny? Modrá na oči se po dlouhých letech vrací, v podobě modrých linek. Jsou nápadité, výrazné ale přesto bez problémů nositelné i přes den. Určitě se nedržte pravidel o barvě očí nebo outfitu. Modré linky můžete nosit s jakoukoli barvou oblečení i očí. Pokud budete chtít vytvořit trochu jemnější look, použijte místo ostré linky v tužce oční stíny. Klidně smíchejte více odstínů. 

Barevná řasenka

Barevná řasenka byla také hitem let devadesátých. Vyžeňte z hlavy vzpomínky na to, jak hrozně jste v ní tehdy vypadala a zkuste ji nově a jinak! K minimalistickému čistému make-upu vypadá skvěle. Slibujeme, že se vám každý bude dívat do očí. Bez řasenky

Také máte pocit, že pokud si řasy nenatřete černou, hustou vrstvou řasenky, vypadáte, že máte malé a nevýrazné oči? Také jsme si to dlouho myslely, ale vůec to není pravda. Nenosit řasenku se vyplácí z mnoha důvodů. Odpadne vám složité večerní odličování, nebudete se muset bát deště a ani při zívání si nebudete muset hlídat, zda se vám čerň nepřesunula někam, kam neměla. Vaše řasy si navíc odpočinou a budou mnohem krásnější a zdravější než kdy před tím. My teď nechceme řasenku nějakou dobu ani vidět.