Glossier

Z malého start-upu velkým beauty brandem, který neustále hlásí “out of stock”. Přesně takový příběh nese značka Glossier. Pro všechny milovníky dewi skin a dokonalé pleti. Díky téhle pleti si vaše pleť konečně bude moct dovolit ten opravdový no make-up look.

Tata Harper

Také jste podlehli eko-concious boomu? Pak si rozhodně zamilujete značku Tata Harper! Tahle skincare si rozohdně zaslouží vaší pozornost. Stoprocentně přírodní kosmetika v luxusních recyklovatelných obalech. Mezi její velké přiznivce patří například modelka Jourdan Dunn, nebo Gwyneth Paltrow. Rozmazlete vaší pleť na maximum!

The Ordinary Beauty

Značka která je momentálně musth have všech beauty guru. Klinická péče o pleť pocházející z The Abnormal Beauty Company se postará o vaši pleť, make-up, tělo i vlasy. To vše samozřejmě bez parabenů, minerálních olejů a další chemie. Značka s klinickou péčí dá vaší pleti vše, co potřebuje. Objevte nové textury krémů, kombinace složek a vitamínů. A to nejlepší na konec? Značka je cenově více, než dostupná. Zapomeňte tak na “drogerkové” přípravky plné chemie a místo toho si za stejnou cenu objednejte luxusní péči z The Ordinary Beauty.

Pat McGrath Labs

Seznamte se s Pat McGrath! Jednou z nejvlivnějších make-up artistek současnosti. Od teď už nemusíte pátrat po tajných tricích vizížistů.  Všechny je najdete v kosmetických produktech značky Pat McGrath Labs. Těšit se můžete na super pigmentované paletky očních stínů, žhavé rozjasňovače, nebo třpytivé lip kity.