Zlatá horečka

Proč na zlatavé odlesky ve tváři zdlouhavě čekat až do léta? Vykouzlete je třeba hned! Pro tento look se stane highligter v teplém odstínu spolu s bronzerem naprostou nezbytností. Naneste ho na tváře, oči rty, ale i špičku nosu.

Výrazné řasy

Dramatické řasy jsou opět v kurzu. A to přesně takové, které byly k vidění na letošní přehlídce Christian Dior. Výrazné řasy á la Twiggy vykouzlíte pomocí několika vrstev objemové řasenky. Před její aplikací řasy přepudrujte transparentním pudrem. Tím docílíte výraznějšího vzhledu a dodáte tak na dramatičnosti.

Metalický lesk

Mat jde pomalu ale jistě do ústraní a lesk se vrací zpět na výsluní. Dodejte tak svým rtům šťávu a vsaďte na metalické barvy. Vybírat můžete jak ze zlatavých, tak holografických odstínů. Pokud metalický lesk nemáte, jednoduše ho vytvořte smícháním transparentního lesku s barevnými pigmenty.

Dramatické oči

Výrazné oči jsou klasikou. Ta teď ale nabrala novou podobu. Zapomeňte na perfektně a ostře vykreslené oční linky. Naopak lehce přitlačte a linku jejím tvarem změkčete. Dokonalého vzhledu dosáhnete za použitím kosmetické houbičky, kterou linku lehce rozmažete.