Přirozenost nade vše

Pokud by v manikúře měl zůstat jen jediný trend, rozhodně by jím byla přirozenost. Umělým nehtům je oficiálně konec. Místo jejich přípravy se raději zaměřte na důkladnou péči o vaše ruce a nehty, která je v zimním období více než třeba. Vyzkoušejte anti-ageingové masky, intenzivně hydratační krémy a vyživující olejíčky. Nezapomínejte ani na péči zevnitř. Pevné nehty vám vykouzlí vitamin A, D, E.

Oválné, hranaté, nebo špičaté?

Výběr necháme na vás. Nosí se totiž všechny. Ať už si vyberete klasický mandlovitý tvar, rovné nebo stiletto, nešlápnete vedle.

Nová délka

Důraz se klade nejen na tvar nehtů, ale také na jejich délku. Už se nemusíte trápit a nechat nehty růst do zbytečné délky. Naopak! Krátké nehty jsou konečně trendy! Délku je třeba uzpůsobit konkrétnímu tvaru a vzhledu nehtů. Samozřejmě ale platí – čím kratší, tím lepší.

Barvy sezóny

Milovníci klasiky jisto jistě ocení červenou, která je vždy sázkou na jistotu. Pro více chic variantu sáhněte po temně černé, která dokáže být prudce sexy a elegantní zároveň. Na denní nošení jsou skvělé odstíny nude, taupe a šedé. Na vánoční večírek si nehty oblékněte do metalických barev.

Struktura a efekt

Až budete příště vybírat novou barvu laku, nezapomeňte na strukturu. Místo matného efektu volte vysoký lesk. Čím více, tím lépe. Pokud toužíte po něčem extra, vyzkoušejte třpytky. Hodně třpytek.