Novinka: Lak na nehty ve spreji

/ Redakce

Lakovat si nehty často zabere více času, než si v našem hektickém životě můžeme dovolit. A tak se není čemu divit, když se setkáváme s pohledem na neupravené ruce s odřeným lakem. Technologie se, k našemu štěstí, vyvíjí i u produktů jako jsou laky na nehty! Dnes si už můžete lak jednoduše nastříkat na nehty a vyjít na ulici v plné kráse a s dobrým pocitem, že jste nic na svém bezchybném looku nezanedbaly.

Londýnská kosmetická značka Nailsinc specializovanáNails-inc-Alexa-Chung-5-Vogue-5Nov15-pr_b_426x639 na manikúru přišla s revoluční novinkou na trh, který si lak na nehty ve spreji dychtivě žádal. Jde v podstatě o lak, který je navržen tak, aby jeho aplikace byla rychlejší, než kdy jindy. Stačí aplikovat základní vrstvu průhledného laku pro větší výdrž a na to jednoduše nastříkat barevný sprej, který zasychá neuvěřitelných 20 sekund!

Říkáte si: “No jo, ale co se zbytkem barvy na prstech?” To není žádný problém, barva přilne pouze na nehty. To ulehčuje proces odstranění barvy na rukou pouze na dvě věci – vlažná voda a trocha mýdla.

A jaký je finální verdikt? Je to jednoduché, hravé, ale co je nejdůležitější, nevyprázdní to vaši peněženku! Lak ve spreji je k dostání na mnoha webových portálech za zhruba tři sta osmdesát korun, což se dá srovnat s jednou návštěvou u manikérky.

Jediné dilema, které zůstává, je výběr barvy. Co takhle vyzkoušet jasně růžovou na den a tajuplnou stříbrnou na večírek?

Zdroj: Archiv firem, Vogue.com