Clarins se neustále snaží o inovace. Nachází nové možnosti jak využít rostlinné extrakty s ohledem na přírodu a její rozmanitost. Pojďme si představit nejnovější přírůstky, na které se můžete těšit již zkraje letošního jara.
Body Shaping Cream nabízí trojitý účinek – zeštíhlení, zpevnění a zkrášlení pokožky díky jemné textuře navržené pro masáž. Krém vás bude rozmazlovat a umožní vám vytvarovat kontury svého těla pomocí aktivní ingredience  – výtažku z vlčího máku, protože tato jednoduchá  a křehká květina skrývá zeštíhlovací tajemství. Mimo ni je v krému také kofein, přední ingredience spalující tuky.
Daily Energizer Lovely Lip Balm
Rty jsou neustále vystavovány náročným situacím a jsou obzvášť náchylné k dehydrataci. Novinka v podobě balzámu na rty poskytuje až osm hodin hydratace díky organickému kakaovému máslu i bambuckému oleji. Kakaové máslo rty vyživuje a napravuje jejich povrh, bambucký olej je pak zklidní. Balení balzámu na rty je navíc ekologické. Karton, ze kterého je obal vyroben, pochází z udržitelně obhospodařovaných lesů. Snížením hmotnosti a objemu obalu přispívá Clarins k ochraně biologické rozmanitosti a zůstává tak věrný svému přístupu “zodpovědné krásy“.
UV PLUS ANTI-POLLUTION SPF 50
Jde o lehký fluid se složitým názvem pro přípravek, který chrání pleť před UV zářením. Nezanechává žádné bílé stopy ani pocit mastnoty. Jeho složení je navrženo pro každodenní ochranu pleti ve městě před znečištěním, teplem i vlhkostí. Pomáhá také předcházet vzniku tmavých skvrn. Tento fluid patří ke skupině výrobků Clarins, která představuje novou generaci v péči o pleť, chrání pleť před UV zářením, znečištěním i oxidativním stresem. I on obsahuje výtažky z přírody, tentokrát z melounu Cantaloupe a organického černého rybízu.
Foto: Archiv Clarins