Aromaterapie a péče o pleť v jednom

Spojte nepříjemné s příjemným a udělejte si z nudného odličování příjemný rituál. Vsaďte na přírodní oleje. Levandulový olej vaši pleť nejen skěle odlíčí a hydratuje, ale zároveň vás uvolní a pomůže vám od stresu. A jestli máte i pár minut navíc, vyzkoušejte olejovou masáž. Na YouTube najdete hned několik video návodů. Uvidíte, jak moc účinné a příjemné jsou.

 

Automatické čistění pro líné

Také byste v některých chvílích ocenili, kdyby se celého procesu odličování ujal někdo za vás? Pak vás rozhodně bude bavit sonický kartáček. Tahle super vychytávka zvládne jinak nudné odlíčení pleti zcela za vás. Použití je naprosto jednoduché. Na vlhkou pleť nanesete čistící gel a poté přiložíte sonický kartáček. Po několika sekundách vám přístroj oznámí, abyste pokračovali na další část obličeje. Jak jednoduché! Mikromasážní techologie vaši pleť důkladně vyčistí od veškerých nečistot, odstraní odumřelé kožní buňky, zmenší viditelné póry a podpoří mikrocirkulaci pokožky. Výsledkem je dokonale čistá pleť a prozářená pleť.

Přírodní houbička

Zapomeňte už pro jednou na odličování s vatovými tamponky. Nejen, že některé z nich nejsou úplně šetrné pro naší pleť, ale jejich každodenní používání není příliš ekologické. Raději je nahraďte přírodní konjackovou houbičkou. Houbička Konjac umožňuje účinné čištění a lehkou exfoliaci pleti, aniž by ji vysušovala nebo vytvářela nepříjemný pocit. Dokonale odstraňuje make-up, odumřelé buňky a přebytek kožního mazu. Aplikace houbičkou je natolik příjemná, že se na ni budete těšit každé ráno.

 

Královská péče

Máte minimum času a přitom chcete dopřát vaší pleti luxus? Skvělým řešením jsou odličovácí balzámy v kombinaci s mušelínovými ubrousky. Aplikace je rychlá, vysoce efektivní a vaší pleti se dostane maximálního luxusu.