Jo Malone

Londýnská značka, která je konečně po dlouhé době dostupná i v Praze. Věřte, že tyto parfémy jsou více než originální! Jejich hlavní vlastnost spočívá v tom, že se dají vrstvit a vy si tak můžete vytvořit vlastní parfém na míru. Jedná se o luxusní niche parfémy, které se vyrábějí jen z těch nejkvalitnějších surovin a často i na základě historických řemeslných postupů. Ikonický flakon je už jen třešničkou na dortu. Jo Malone kromě parfémů nabízí také interiérové vůně, dokonalé stylové svíčky a tělovou kosmetiku. Zaručujeme, že tohle bude láska na první přičichnutí!

By Killian

Nekompromisní luxus, elegance a zároveň dekadentní vůně v jednom. Přesně takový je By Killian. Pokud hledáte opravdu exkluzivní vůni, najdete ji právě u této značky. Tohle není jen parfém, ale mnohem víc. V současné době značka nabízí přes třicet dokonalých parfémů v několika různých kolekcích. Jediným rizikem je to, že nebudete vědět, který z nich si vybrat dřív. Killian je zkrátka srdová záležitost na celý život.

Acqua Di Parma

Italská značka niche parfémů Acqua Di Parma vznikla v malé manufaktuře v roce 1916. Jak už sám název značky napovídá, s Parmou, centrem divadla, hudby, figurativního umění a architektury, je Acqua di Parma nerozlučně spjata. Pro výrobu svých parfémů používá ty nejkvalitnější suroviny a vonné esence. Tajemství italského řemesla se tu předávalo z generace na generaci. V současné době patří značka k jedním z nejúspěšnějších ve svém oboru. Mezi nejlegendárnější parfém patří kolínská voda Colonia. Najdete tu jak lehké svěží vůně, tak intenzivní vůně s tóny dřeva, kůže, nebo kovu.

Clean

Milujete vůni čerstvě vypraného prádla? Pak je Clean přesně pro vás! Poměrně nová parfémová značka vznikla v roce 2003. Hlavní ideologií firmy je čistota, která vychází nejen z jejího názvu, ale i z celé řady parfémů. Samy parfémy vám svým názvem napoví, jak budete vonět. Za vyzkoušení rozhodně stojí Fresh Shower, Cotton, White Woods, Rain, nebo Cotton T.