4cb633bb860077f67900d17c796be4bdNe, teď nemyslím, abyste zaběhli do drogerie a popadli první plastovou lahvičku v regálu. I muži, a to nejen metrosexuálové, kravaťáci nebo hipsteři, si přeci zaslouží dostat kosmetické skvosty v designových baleních.

Něco pro vousáče
Být vousáčem je čím dál tím více populární a to napříč generacemi i sociálními skupinami. Jenže to není jen tak, takový vous dá víc práce než si myslíte. Aby váš muž nevypadal jako loupežník Rumcajs, bude to chtít pár pečujících vychytávek, olejíčky, mýdla, kondicionéry a mnoho dalšího.

Pro všechny kluky i muže
Nezáleží na tom, kolik vašemu partnerovi, bratrovi, tatínkovi či dědečkovi je, každý muž o sebe může pečovat a cítit se dobře. Stačí k tomu maličkost, krém na ruce s tou pravou vůní a konzistencí, neobyčejný sprchový gel nebo designové zubní pasty.

Pro ty, co ocení neobyčejnou vůni
Také vám některé pánské vůně připadají jako chemický mix inspirovaný dezinfekcí nebo voní jako bezfantazijní neidentifikovatelný koktejl? Cítí to tak i muži. Co jim tentokrát vůni vybrat místo podle jména celebrity které nese, podle její filosofie a kvalitních ingrediencí. Dejte přednost parfémům, které podtrhnou charakter a osobnost vašeho muže.

Zdroj foto: Archiv firem, Pinterest.com