Lanvin Éclat de Nuit

Dámské vůně Lanvin Éclat jste si mohly oblíbit už v uplynulých letech. Ikonický parfém Arpège byl uveden v roce 1927 a dočkal se svých úspěšných pokračování. Nejnovější z nich je vůně Éclat de Nuit. Rozeznáte v něm atmosféru podvečerního svitu díky jasmínu, jenž se spojuje s květinovou kompozicí a ovocným dotekem. Seženete v parfumerii FAnn.

Narciso Rouge EDP

Narciso Rodriguez nás pravidelně dostává odvážným a nepřehlédnutelným designem. Po černé extravaganci přichází zářivě červená. V nejnovější vůni Rouge dominuje vášeň, umění a rudá barva, jež evokuje zuřivé síly, přitažlivost a svádění díky kytici bulharské růže, živé jantarové dřevině a černému i bílému cedru.

Elie Saab Girl of Now Shine

Nová vůně Girl of Now od Elieho Saaba také přichází v novém kabátku. Novinka Shine reprezentuje především oslnivou ženskost. O tu se s jistotou postarají smyslné bílé květy, mandlová vůně, vanilka, duhovka a pačuli. Smyslnou vůni si určitě zamilujete i vy a sebejistě s ní vkročíte do nové sezony. Seženete v Douglasu a Marionnaud.

Bulgari Man Wood Essence

Nemůžeme vynechat ani pánskou vůni, ať už jestli sháníte skvělý dárek nebo samy milujete kořeněné pánské parfémy. Bulgari Man Wood Essence si pohrává s vzácnými tóny dřevin, které doplňuje svěží citrusový akcent. Vůně evokuje sílu spojenou s radostí a vyjadřuje návrat k přírodě s láskou k modernímu lifestylu. Seženete v parfumerii FAnn.

Trussardi Sound of Donna

Sound of Donna značky Trussardi nepokračuje v žádné parfémové linii, ale přináší zcela novou nekonvenční vůni, jež propojuje čichové a chuťové vjemy. Orientální květiny a dřevité aroma se rozvíjí díky mandarinkám, zeleným mandlím, magnólii, květu helitropu, bílé tuberóze, růžím, santálu, pačuli a akordu „Mont Blanc“.