Řecká rodačka aktuálně žijící v Londýně Mary Katrantzou si pro své živé a maximalistické kreace vysloužila přezdívku „královna potisků“. Její výtvory jsou poetické a rozradostnělé, plné bujných květů, pestrých barev a bohatých textur.

Parfumér Alberto Morillas a designérka Mary Katrantzou společně umísili novou vůni, v níž se snoubí radostnost, zářivost a nespoutanost kolekce Omnia. V tomto duchu Omnia by Mary Katrantzou ztělesňuje dialog mezi dvěma světy – je produktem synergie dvou výrazných kreativců, jejichž vize působivě doplňují jedna druhou, v duchu nezaměnitelné živelné estetiky značky Bvlgari.

Vůně je pohlazením pro duši a infuzí optimismu v každodenním životě. Je explozí zářivosti mandarinky ve spojení s akordy gardénie a fíkového listu. Je oslavou nejryzejších potěšení v životě, jako je bohatá kytice květin, vůně oblíbené květiny nebo radost z oku lahodících barev.

Parfumér Alberto Morillas se inspiroval designérčinou oblíbenou květinou – gardénií. Přidal k ní bohatou směsici květinových nuancí, kapku šťavnaté mandarinky a svěží doteky čerstvých fíkových listů.

„Když jsem vyrůstala, kolem našeho domu v Řecku rostly stromy gardénií. Alberto Morillas uskutečnil můj sen a dokonale zachytil vůni této živé květiny. Při naší spolupráci jsem si představovala flakon vůně Omnia jako sochařskou vázu držící kytici pestrobarevných květin vytvářející atmosféru optimismu a opravdovosti.“ módní designérka Mary Katrantzou

„Vůně Omnia by Mary Katrantzou se zrodila z mimořádně pozitivní spolupráce s Mary Katrantzou, momentů společného smíchu a emocí vyvolaných vonnými složkami.“ parfumér Alberto Morillas

Exluzivně v parfumeriích Douglas a na e-shopu www.douglas.cz.