Zde najdete lifestylové střípky, které jsme pro vás připravili.

Spolehlivá síla

Stále více dospělých uživatelů nikotinových výrobků se v Česku rozhodlo dát vale tradičním formám jejich konzumace a přešlo na moderní formu užívání, kterou představují nikotinové sáčky. Značka VELO představila další varianty této alternativy. Uživatelé mají možnost ochutnat VELO Creamy Coffee ve dvou intenzitách – jako klasický sáček VELO s extra silnou příchutí X-Strong a jako menší a jemnější VELO mini se střední silou. A přibyly k nim i oblíbená mentolová příchuť Arctic Frost s až 20 mg nikotinu a Tropic Breeze s exotickou příchutí mučenky, mandarinky i manga a s obsahem nikotinu 15 mg. Nikotinové sáčky neobsahují tabák, jsou bez kouře a bez zápachu a lze je používat tam, kde je kouření společensky nevhodné. Více na www.govelo.cz.

VELO

Foto: VELO

Pulzující srdce

Dámská vůně Versace Dylan Turquoise vás přenese k nádherným ostrovům, kde se blankytné nebe dotýká mořských vln. Vůně je připomínkou letních dnů prozářených slunečními paprsky a poctou ryzí smyslnosti ženy. Úvod charakterizuje svěží energie z čerstvých citronů primofiore. Exotikou pulzujícímu srdci vůně dominuje šťáva z tropického ovoce guava v kombinaci s květinovými tóny. Smyslnost propůjčuje kompozici moderní dřevitý akord. K dostání ve vybraných sítích parfumerií.

Rudá legenda

Vůně Montblanc Legend vrátila v nové podobě, odvážnější a odhodlanější než kdykoliv předtím. Žádná barva nemá větší intenzitu než rudá. Proto byla doslova předurčena stát se inspirací pro tento charismatický dřevitý parfém. Je svěží a intenzivní, troufalý a zároveň citlivý, zbrusu nový vonný zážitek navozujíce vzrušení z rychlosti, je výzvou pro všechny muže s touhou vyhrávat. Je k dostání ve vybraných sítích parfumerií.

Montblanc Legend

Foto: Montblanc Legend

Autor: Petra Vorelová