Péče i make-up: Hot novinky značky Sisley, kterými se odměnit právě teď

/ Lenka Komrsková

Naše pleť si po těžkých časech pod rouškou zaslouží kvalitní péči. Kterými pečujícími a beauty produkty se rozmazlit a odměnit právě teď?

Eye and Lip Gel Make-up Remover

Extrémně svěží a jemný gel dokonale odlíčí make-up očí a rtů, dokonce i ten voděodolný. Perfektně očištěná oblast kontur očí pocítí úlevu a navíc je po účinné péči prozářenější. Cena Eye and Lip Gel Make-up Remover je 2 000 Kč.

Triple-Oil Balm Make-up Remover and Cleanser 

Čisticí balzám s klouzavou texturou pro jemné a efektivní odlíčení odstraňuje i voděodolný make-up a rovnou také vyživí pleť, jež je poté zářivá a zdravá. Uklidňující balzám se promění v olej a následně v mléčnou emulzi pro efektivní a optimální odstranění make-upu obličeje a očí. Cena vychází na 2 570 Kč.

Le Phyto-Gloss

Intenzivní lesk na rty Le Phyto-Gloss přináší skutečnou hydratační infuzi a nepřetržitou výživu. Produkt v elegantním zlatém designu ozdobí rty extrémním leskem. Můžete si vybrat z deseti hravých odstínů od tělové přes narůžovělou až k sytě rudé, se třpytem i bez. Cena je 1 150 Kč.

Phyto-Poudre Compacte

Matující a zkrášlující kompaktní pudr má zlatavé elegantní balení a nabízí až čtyři odstíny. Jemný a krémový produkt Phyto-Poudre Compacte se okamžitě prolne s pletí, jíž dopřeje uklidňující a sametově hebký pocit. Pudr stojí 2 300 Kč.