Zpevňující krém s granátovým jablkem / Weleda

U většiny přípravků na oční okolí musíte řešit, zda chcete bojovat proti otokům nebo proti nedostatečné hydrataci a pnutí pleti. U zpevňujícího krému s granátovým jablkem od Weledy toto dilema řešit nemusíte, krém s přehledem zvládne obojí. Současně působí proti stárnutí a podporuje obnovu buněk. Přípravek také neobsahuje žádné nadbytečné přísady jako jsou parabeny,  ftaláty, umělé vonné či konzervační látky.

Doporučená cena 579 Kč

 

Caviar Double Effect Eye Essence / It’s Skin 

Znáte korejskou kosmetiku It’s Skin? Pakliže ne, doporučujeme vám se s ní urychleně seznámit! Jedná se o novinku na trhu a v jejím repertoáru naleznete klasiku korejské kosmetiky – “ubrouskové” masky či úžasně roztomilé balzámy na rty ve tvaru makronek. Vyzkoušet rozhodně doporučujeme také luxusní a cílenou péči o pleť, kterou reprezentuje například oční krém proti vráskám s extraktem z kaviáru. Jemná konzistence pleť dokonale hydratuje a zvyšuje pružnost očního okolí. Kaviár obsahuje esenciální aminokyseliny, stopové prvky, minerální látky a celou řadu vitamínů, které přispívají k mladistvému vzhledu.

Doporučená cena 890 Kč

 

RE-NUTRIV – Ultimate Diamond Transformative Eye Crème / Estée Lauder

 

Krém je obohacen o vzácný extrakt z černého lanýže a vyniká progresivními technologiemi pro vypnutí pleti. Po použití pleť okolo očí vypadá jasnější, pevnější a vypnutější. Celkový look je plný energie. Sametový krém se nedrolí a skvěle na něm drží make-up a korektor. Pro rychlé a snadné líčení ho můžete na hřbetu ruky namixovat s tekutým korektorem a kapkou rozjasňovače.

Doporučená cena 4 350 Kč

 

Eye Bags & Dark Circles / Remescar 

Absolutní jedničkou v boji proti otokům očí je pro nás Remescar. Po aplikaci krému o velikosti rýžového zrnka vám doslova před očima najednou začnou otoky mizet a tmavé kruhy pod očima se minimalizují. Jednoznačně nejlepší účinnost z přípravků na otoky a kruhy pod očima, jaké jsme vyzkoušeli. Krém je však vhodný spíše pro mladší ženy ve věku do 30 let. Oční okolí dostatečně nehydratuje a u starší pleti může způsobovat pocit pnutí. V případě potřeby je tedy nutné oční okolí dohydratovat jinou emulzí.

Doporučená cena 719 Kč

 

Omlazující olejové sérum / Bonaloka

Patříte-li mezi patrioty a zároveň vám jde o účinnost, určitě si zamilujete novou českou značku Bonaloka, která je založena na použití nejúčinnějšího přírodního antioxidantu – řase astaxanthin. Ta má přirozené zbarvení lehce do oranžova, a proto jej výrobce doporučuje používat spíše na noc. Sérum výrazně pomáhá při redukci vrásek a předchází jejich vzniku. Ideální použití do oblasti kolem očí. Jedná se skutečně o jedno z nejlepších sér, které jsme za poslední dobu měli možnost vyzkoušet!

Doporučená cena 490 Kč

 

Eye Revive Flashpatch Gels / Patchology

Historie Patchology se začala psát před více než deseti lety, kdy společnost začala vyvíjet inovativní náplasti pro zdravotnický sektor. Dnes značka vytváří produkty, které udržují krok s rušným životem, ať už máme jen pět minut volného času, nebo si můžete odpočinout a bavit se. Z portfolia značky jsme si zamilovali hydrogelové polštářky. Skvěle hydratují a vyhlazují nateklé oči během několika minut a snižují únavu. Oči vypadají svěže a působí mladším vzhledem. Naše každodenní záchrana po probdělé noci! Aplikujte ráno jakmile vstanete, nechte působit 5 minut a poté můžete nanášet make-up.

Doporučená cena 950 Kč

 

Under Eye Brightening Corrector / Becca

Účinné krémy a séra je třeba doplnit kvalitní dekorativní kosmetikou. Krémový korektor švédské značky Becca si zamilovaly všechny blogerky a kosmetické redaktorky a zamilovaly jsme si ho i my. A v čem je tak úžasný? Vyniká plným krytím a současně rozjasňuje oblast pod očima. Úžasně zakrývá tmavé kruhy a co je úplně nejlepší – neusazuje v tenkých linkách či vráskách.

Doporučená cena 690 Kč