Neonové linky

Linky na žádném fashion weeku nemohou chybět, tentokrát však byla klasika v ústraní a do popředí se dostaly linky barevné. A ne jen tak ledajaké, všechny zářily v neonových tónech. Je-libo oranžovou, růžovou nebo zelenou? Vyzkoušejte je klidně už letos na podzim.

 

Pastelové melíry

Barevné vlasy přišly zpět spolu s devadesátkami a na NYFW se upřednostňovaly melíry. Troufnete si na trendy žlutou nebo barvu roku podle Pantone, fialovou? Jestli se nemůžete rozhodnout, bez váhání aplikujte hned několik barev najednou.

 

Umělecké dílo

Na molech byly k vidění i velmi specifické beauty looky. U pár labelů posloužily místo pláten obličeje modelek a vznikla dobrým odličovačem smývatelná umělecká díla. Tohle už vám asi zabere trochu delší čas a raději vyhledejte vhodnou příležitost, která podobný make-up snese.

 

Yellow trend

Žlutá se stala neobvyklým ale nejvýraznějším trendem roku v kategorii barev. Nejen, že byla k vidění ve všech kolekcích i v každém street style reportu, ale nyní si našla své místo i v beauty. Necítíte-li se na dominantní žlutou po celém horním víčku, dejte šanci žlutým linkám.

 

Výrazný nail art

Nejlepším colorful beauty trendem se podle nás stal nail art. Kombinujte barvy, sázejte na transparentní tóny, nešetřete s třpytkami. Nude nehty sice milujeme, momentálně si však na ně ani nevzpomeneme, tak odhoďte zábrany i vy a najděte si na Instagramu zkušenou manikérku!