Jaké procedury využít v zimním a jarním období?

V nedávno otevřeném centru krásy a zdraví Health Point ví, že zima dává naší pokožce zabrat. Po hektickém vánočním shonu je pleť unavená, dehydrovaná a bez výživy. Proto doporučuje expertka na pleť Marcela Švecová zimní ošetření, které pokožku obnoví, dodá jí potřebné vitaminy a viditelně ji omladí pro perfektní jarní start.

Zimní ošetření Peeling Resulfacante

„Jde vlastně o chemický peeling obličeje, který se zaslouží o celkovou obnovu pleti. Díky obsahu 20% aha kyselin a kyseliny salicylové udrží rovnováhu pleti a dodá jí pocit komfortu,“ prozrazuje kosmetička z Health Point. Pro toto ošetření je ideální právě období podzimu a zimy, kdy nehrozí tak velké množství přímého slunečního záření. „Pokud se chystáte na hory či k moři, doporučuji dát si vždy měsíc před a po dovolené pauzu a peeling Resulfacante absolvovat až po tomto období. Po celou dobu dovolené ale vždy používejte UV faktor 50,“ dodává. Samotné ošetření je zcela bezbolestné, jen během aplikace můžete cítit jemné štípání v oblasti tváří, jež díky zklidňujícímu séru ihned zmizí stejně jako lehké začervenání. „Pokud vás trápí i pigmentové skvrny přidáme k peelingu čistý vitamín C, který je zjemní,“ doplňuje Marcela Švecová.

Jak probíhá ošetření?

Po jemném odstranění make-upu a úpravě obočí přechází kosmetička k detoxifikaci, obnově a čištění pleti. Dle potřeb je aplikován vysoce koncentrovaný vitamin C, následuje speciální masáž digi-esthetique a aplikace séra pro zklidnění pleti. Poté přichází na řadu důležitá obličejová maska a závěrečný elixír, samozřejmostí je nanesení make-upu na přání klientky.

Individuální opakování

Průběh a počet potřebných ošetření s vámi probere kosmetička při vstupní konzultaci, která je zcela zdarma. Šedesátiminutové ošetření vyjde na 1 690 Kč.

Jarní face-lifting

Na jaře prochází naše pokožka velkými změnami. Přecházíme z mrazu do tepla, pleť bývá povadlá a vrásky viditelnější. „Nabízíme ošetření s názvem Neinvazivní face-lifting který umí všechny tyto problémy vyřešit zcela bezbolestně. Omlazující procedura pomocí přístroje BTL EXILIS vede k obnovení kolagenu v pleti, vyhlazení vrásek a zpevnění kontur obličeje,“ říká Marcela z Health Point. „Ošetření je neinvazivní, a nevyžaduje čas pro rekonvalescenci. Lze ho provádět v oblasti obličeje, podbradku, krku, dekoltu či očního okolí,“ doplňuje.

Postup ošetření

A co můžete očekávat? Nejprve se odstraní přebytečný make-up a nečistoty z pleti a na zvolené místo se nanese speciální ultrazvukový gel. Aplikátorem se následně ošetří požadovaná partie. Během celého ošetření pocítíte pouze příjemné teplo. Terapie je tedy zcela bezbolestná a vysoce relaxační. Po ošetření může být pokožka lehce začervenalá, ale jen cca 15 minut.

Jaká frekvence je potřeba?

Pro dosažení maximálního efektu a správné tvorbě kolagenu se doporučuje alespoň 4 opakování v časovém rozpětí 7 až 14 dní. Cena ošetření začíná na 1490 Kč dle partie za 60 min.

Health Point Karlín
Karolina Plazza
Sokolovská 694/100
Praha 8

Více najdete na www.h-p.cz.