Vznikla tak nová ucelená kolekce, Roses et Reines, která je spjata s legendou o hraběti z Forcalquier a jeho čtyřech dcerách, krásných jako jejich oblíbené květiny – růže z Maroka, Turecka, Bulharska a francouzského Grasse. Tato noblesní, sladce vonící květina se tak stala základem toaletní vody a dalších čarovných výrobků elegantní řady.

Křehká kolekce má velmi specifickou techniku výroby – enfleuráž. Je to tradiční technika sestávající z extrakce svěžích přírodních esencí květin ihned po jejich sběru. Zejména pro růži je, s ohledem na její křehkost, tento postup nejvhodnější.

Toaletní voda Růže – noblesní vůně vyzařuje citrusovou svěžest bergamotu a listů černého rybízu, provázanou s intenzivní květinovou vůní čtyř růží (marocké, turecké, bulharské a z oblasti Grasse) a ovocnými tóny vzácného extraktu z růže, doplněného sladkými malinami a ostružinami. Moderní, decentní a naprosto ženská toaletní voda je jako vzácný klenot uložena do krabičky zdobené reliéfy květin. Na cesty pak můžete využít praktickou variantu roll-on.

EDT Ruze copy

Mezi další výrobky z řady Roses et Reines pak patří například mýdlo, jemný sprchový gel i tělový krém, tradičně již krém na ruce s bambuckým máslem a květinovou vůní. V limitované řadě si pak můžete pořídit také jemnou koupelovou sůl s růžovou vodou. Kolekce Roses et Reines bude k dispozici ve všech prodejnách od dubna 2014.

Sul do koupele Ruze copy

Foto: Archiv značky