Dolce & Gabbana The One

The One si jistě pamatujete z jejího dřívějšího uvedení na trh. V čem je vůně této luxusní značky, která je neodmyslitelně spjata s italským živelným duchem, malebnými zákoutími a rodinnými vazbami, nová? Tváří vůně se stala talentovaná herečka Emilia Clarke, kterou jsme si zamilovali ve filmu Než jsem tě poznala, kde pečovala o duši Sama Claflina, nebo v kultovním seriálu Hra o trůny. Britská herečka kampani propůjčuje svoji přirozenou krásu, neodolatelný úsměv, vřelost a smyslnost. The One Eau de Toilette je stejně jako Emila okouzlující a smyslná zároveň. Díky esenci z bělostné lilie je ženská i rafinovaná. Bílé okvětní lístky lilie jsou dále lehce poprášené zlatým pylem z květů italského bergamotu, ovoněné esencí mandarinek, okořeněné hedvábným liči či lahodnými bílými broskvemi. Jedná se o sladší vůni, která si však získá i ty, kteří sladkým vůním zrovna neholdují. S ochotou pak budete krásný kvadratický flakón rádi otevírat a k vůni znovu a znovu přičichávat.

Carven Le Parfum

Madame Carven byla v historii takovou malou velkou ženou. Malou vzrůstem, velkou svým podnikavým duchem. V poválečné době se rozhodla, že bude vytvářet krásnou módu pro drobné ženy, jako byla ona sama. O pár let později vtrhla do světa parfémů. Své nové vůně představovala inovativním způsobem. Lahvičky se vzorky nechala například spustit z letadla zavěšené na improvizovaných padácích vytvořených z pruhované látky, která je i dnes signifikantním vzorem těchto podmanivých parfémů. Silnější květinová vůně je velmi ženská a energická. Le Parfum obsahuje výtažky z hyacintu, hrachoru, ylang-ylangu, jasmínu, vonokvětky, meruňky a santalového dřeva. Ideální kombinace pro dnešní “Podnikavé dívky”!

Cestovní kabát pro váš parfém Louis Vuitton

Také stejně jako my milujete parfémy Louis Vuitton, které tvarem svých flakonů i vůní připomínají dálky a cestování, i když se právě nacházíte v pracovním shonu v kanceláři nebo s rodinou trávíte klidný nedělní večer? Velkou podzimní novinkou jsou obaly na flakony, které jsou stejně stylové jako kabelky a další doplňky tohoto tradičního pařížského módního domu. Cestovní pouzdra na parfémy jsou vyrobena z emblematického plátna Monogram a kůže Epi a jsou určena k převážení sedmi vůní z kolekce Les Parfums Louis Vuitton. Cestovní pouzdra evokují symbolický návrat ke kořenům Louis Vuitton. Ještě předtím, než si otevřel obchod se zavazadly v roce 1854, se mladý Louis věnoval výrobě pouzder a krabic. Po svém příchodu do Paříže se vyučil v dílně pana Maréchala, kde se naučil vše o procesu navrhování dokonalého pouzdra na různé osobní věci – ať již se jednalo o kufr, truhlu nebo krabici. Krásný a stylový doplněk, který byste si rozhodně neměli nechat proklouznout mezi vašimi fashionistickými prsty!

Elizabeth Arden White Tea

Vůně se zeleným čajem od Elizabeth Arden milujeme! Jedná je o jemnou svěží vůni obzvlášť skvělou na jaro a léto, ke které se neustále vracíme. Má na nás blahodárné, až aromaterapeutické účinky a stejně jako jsou malé černé základem našeho šatníku, je i vůně se zeleným čajem naší neochvějnou stálicí. Říkali jsme si ale, že na podzim by to chtělo něco pikantnějšího. A voilá, Elizabeth Arden White Tea je tady! Nová vůně nese všechny atributy značky – stále je vytříbenou a nekomplikovanou vůní, nicméně je obohacena o mandarinku, šalvěj, madrasové dřevo a trojici uklidňujícího pižma. Jedná se tak o parfém sladší a více kořeněný, než je “zelená” varianta. Na podzim a zimu ideální kombinace!

Tiffany & Co.

Zbožňujete šperky od Tiffanyho a tyrkysové krabičky, které vždy s nedočkavostí otvíráte? Pak si na svůj wish list rozhodně poznamenejte vůni od Tiffany & Co. Její základ tvoří krémové pižmo a výrazná vůně pačuli. Hlava vůně se otevírá vibrujícími šťavnatými tóny mandarinky. Srdcem je drahocenný květ kosatce, který je pro značku charakteristický. Máslo z kosatce zajišťuje čistou, jasnou, smyslnou a dlouhotrvající bohatost konečných tónů, dodává sílu, ženskost a sofistikovanost.

Intimacy Nude od Marionnaud

Univerzální pudrová podzimní novinka, která aspiruje na to, aby se stala základem naší kosmetické výbavy. Na rozdíl od svých “sestrer” Intimacy Sheer a Intimacy Noir, které jsou díky své květinové a kořeněné vůni určeny primárně romantickým duším, je Intimacy Sheer vůní pro racionální a elegantní ženu (která z nás by taková nechtěla být?). Parfém ztělesňuje pestrou osobnost ženy, ale zároveň vystihuje její přirozenost a dokonalost. Vůni otevírají tóny bergamotu, mandarinky a růžové frézie. V jejím srdci naleznete růži a základ je postaven na santalovém dřevě či vanilce. Novou vůni si můžete pořídit i v malém 10 ml balení, které se vejde do každé kabelky.