“Nebojte se sáhnout po výrazné rtěnce,” to je heslo, které všem ženám vzkazuje Markéta Davidovich a dodává, že na podzim jsou trendy odstíny červené, malinová nebo tmavě fialová. Naopak tělové rtěnky a lesky je čas odložit k zimnímu spánku. “Aby rtěnka lépe držela, před její aplikací naneste na rty tenkou vrstvu make-upu, použijte konturovací tužku a teprve pak naličte rtěnku. Já osobně mohu doporučit americkou značku MUD Make-up designory, která krásně hydratuje a vydrží opravdu dlouho.”

4351801fb52fbc6dba0d5a89868bf922Kouřové oči
Kouřové líčení je v kurzu už několik sezón a ani letos tomu nebude jinak, ale v trochu jiné podobě. Zapomenout byste měla na klasickou černou a hnědou, letos se pusťte do modré, fialové a petrolejové.

Tip: Použijte dlouhotrvající tekuté stíny Eye Tint od Giorgio Armani v odstínu č. 2

Oční linky
Jste-li milovnicí očních linek, pak budete tuto sezónu pravdu nadšená. V kurzu jsou nejen různé barvy, ale i tvary, ať už je to černá nebo modrá, grafická či rozmazaná, fantazii se totiž meze nekladou.

Tip: Pro precizní aplikaci použijte štětec č. 920 od MUD Make-up designory

e55d38544132a9283cab2d2157580d5eNude nebo-li “No Make-up”
Méně je někdy více a u tohoto líčení to platí dvojnásob. Základem je dokonalá hydratace, proto je důležité, než začnete s líčením, použít kvalitní hydratační krém. Teprve potom naneste make-up, korektor a pudr.

Tip: Pro dosažení perfektního vzhledu použijte make-up Armani Fluid Sheer, který rozjasní pleť a zároveň ji chrání před nepříznivým podzimním počasím.

Zdroj foto: Make-up Institute Prague