Pěšinka uprostřed

Pěšinka pěkně uprostřed je klasika všech klasik, kterou my osobně upřednostňujeme před patkou na straně. Navíc zbožňujeme trend retro sponek, jak je předvedla např. Donatella Versace, a ty sednou právě k vlasům rozděleným napůl. Pěšinku uprostřed zvolil pro své modelky i návrhář Jason Wu nebo designérka Tory Burch.

 

Barevný hair style

Ano, barevné vlasy jsou stále velmi v kurzu, tak si je užijte, dokud trend přetrvává. Už neletí jen pastelové tóny, momentálně se nosí snad všechny tóny z barevné palety. My doporučujeme tyrkysovou! Máte strach z moc velké změny? Tak vyzkoušejte barevné spreje nebo po vzoru značky Moschino barevnou paruku. Marc Jacobs se zase nebál zvolit hned několik odstínů najednou!

 

Přirozená divokost

Trochu opačným trendem je pak přirozenost. Vlastně nejde ani tolik o opak, jako o ideologii současného módního světa – cokoliv, v čem se cítíte dobře, je správně! Povoleno je vše. Takže nežehlete nezkrotné vlny, vydejte je na odiv a užijte si je. Vykašlete se pro jednou na všechny kulmy a žehličky na vlasy a zkrátka buďte taková, jaká jste. Inspirací vám budou labely Tom Ford či Kate Spade.

 

Retro vlnka

Chcete-li nový hair styling, ale neženete se do moc výrazných účesů, zkuste super slušivou zvlněnou ofinku na straně. Ten retro nádech si totiž zamilujete. Patka bude skvělá zejména u mikád a kratších účesů. Inspirujte se u rebelského looku labelu Emilio Pucci. Roztomilý letuškovský styling zase najdete u labelu Moschino.

 

Copy a culíky

A který trend nevyžaduje žádné střihy ani barvy? Jednoduchá změna účesu! Pohrajte si se svým každodenním culíkem, změňte jeho výšku a přidejte stužku, klidně jen nenápadnou, nebraňte se ale ani “sametce”. Mix drdolu a dlouhého copu zaujme a bude praktický. Navíc vám příprava zabere jen pár minut! Tvořte podle přehlídkových looků Jil Sander a Bora Aksu.