Populární pánská vůně MONTBLANC LEGEND se na oslavu svých 10. narozenin obléká do červené

Legendy – to jsou velkolepé příběhy zvěčněné inkoustem na papíře pro budoucí generace, pro jejich inspiraci. Přesně takový je příběh Montblanc, pionýrské a vizionářské značky, která přepsala pravidla kultury psaní a kvalitního řemesla. Pro své produkty vždy využívala vzrušující inovace a ikonické designové zpracování. Tímto se vyznačuje i jeden z nejikoničtějších psacích nástrojů – pero Montblanc Meisterstück. Vynalézavost, imaginace a odhodlanost jsou nezpochybnitelnými kvalitami, na nichž stojí legendární status této nepřehlédnutelné ikony známé po celém světě.

Právě před 10 lety Montblanc zhmotnil smysl pro cílevědomost, důvěru v sebe sama a přesvědčení o vlastních schopnostech do výrazného, mužného parfému. Nyní se vůně Montblanc Legend vrací v nové podobě, odvážnější a odhodlanější než kdykoliv předtím.

Rudá byla doslova předurčena stát se inspirací pro parfém stvořený duem mistrů Anne Flippo a Nicolasem Baulieu, jimž se podařilo zachytit její komplexnost a mužnou intenzitu. Rudá záplava se představuje šťavnatou svěžestí červeného pomeranče a grapefruitu spojených do pikantního kontrastu s kardamomem. Kombinace šalvěje, cedrového dřeva a jalovcových bobulí odívá citrusovou svěžest do interesantního aromatického hávu, podtrženého přitažlivostí mahagonu, cedru z Atlasu a doteku fazolí Tonka.

Montblanc Legend Red je charismatický dřevitý parfém, svěží a intenzivní, troufalý a zároveň citlivý, zbrusu nový vonný zážitek navozující vzrušení z rychlosti, díky němuž začne rychleji tlouct i vaše srdce.

MONTBLANC LEGEND RED

Zdroj: Montblanc Legend

 

Eau de Parfum Nat. Spray 50 ml                            1.620,- Kč

K dostání ve vybraných sítích parfumerií.

Autor: Fimar