Šetrné čistění

Čistí pleti je základ, o tom žádná. Pokud ale pleť odličujete mycími gely, v zimě jí tak můžete dát pořádně zabrat. Obzvlášť, pokud používáte kosmetiku s chemickým složením. Samotná voda také není nic moc. Zkuste ji proto omezit a klasické mycí gely vyměnit za šetrnější produkty, které jsou na bázi olejů a s přírodním složením.

Enzymatický peeling

Suchá, zašedlá a loupající se kůže není v mrazivém období nic neobvyklého. Abyste se jí vyhnuli, je potřeba pleť pravidelně exofilovat. Ale pozor! Jakékoliv hrubé peelingy, scruby nebo kartáčky jsou momentálně tabu. Zbytečně by pleť podráždily a ještě více vysušily. Odumřelých kožních buněk a zašedlého tónu pleti se jednoduše a šetrně zbavíte enzymatickým peelingem. Ten pleť “obrousí” ovocnými enzymy, a to i bez hrubých zrníček.

Obnovující sérum

Zimou namáhané pleti samotný krém nestačí. Přizvěte proto do boje sérum, které působí až do spodních vrstev pokožky. V zimě se vám budou hodit především obnovující a regenerační.

S.O.S. krém

Popraskaná pusa nebo loupající se nos trápí asi nás všechny. Naštěstí existuje řada multifunkčních S.O.S. krémů, které jsou pro takové neduhy jako stvořené. Věřte, že si je oblíbíte natolik, že je po celou zimu nevyndáte z kabelky.

Termální voda

Produkt, na který nedáme dopustit v průběhu celého roku. V létě nás příjemně osvěží a v zimě zklidní rozpálenou a rudou pokožku. Na rozdíl od klasické vody obsahuje minerály, díky kterým pleť nevysušuje, ale hydratuje.