Kyselina hyaluronová

O kyselině hyaluronové slyšíme téměř neustále a má to svůj dobrý svůj důvod. Je totiž součástí našeho organismu, kde se stará o hydrataci pokožky a o náš mladistvý look. Její intenzita však časem slábne, což má za důsledek tvoření vrásek. Na boj se stárnoucí pokožkou je tak kyselina hyaluronová ideální, protože se nám prakticky do těla doplňuje přirozená látka.

Přirozená hydratace

Existují dva způsoby, jak ji účinně dostat do pokožky. Zvolíte-li omlazení kyselinou hyaluronovou, dočkáte se komplexní hydratace pleti. Kyselina se aplikuje drobnými vpichy po celé ploše obličeje, který je následně vypnutý a hloubkově hydratovaný. Dochází zároveň i k ochraně proti slunečním paprskům, takže je procedura perfektní na léto. Kyselina navíc neúčinkuje jen na obličeji, můžete si nechat omladit i krk, dekolt či hřbety rukou. Vpichů se nemusíte bát, pokožka se nejprve potře krémem a anestetickým účinkem. Účinek uvidíte okamžitě, ale kyselina na sebe postupně váže vodu, takže se z lepších výsledků můžete těšit v průběhu celého následujícího měsíce.

Hluboké vrásky

Trápí-li vás hluboké nosoretní vrásky nebo třeba pokleslé tváře či koutky úst, pak je lepší zvolit rovnou vyplnění vrásek kyselinou hyaluronovou – aplikuje se ve vyšší koncentraci přímo do problematického místa a průběh procedury je stejný jako u komplexního omlazení. Pro ještě lepší efekt můžete kombinovat s botulotoxinem. Pozor, protože je kyselina hyaluronová velmi vhodná na léto a všichni v těchto měsících chceme vypadat ještě lépe, Asklepion si připravil slevu 10%.

Plazmaterapie

Další kouzelná procedura, jež využívá přirozené látky z našeho těla, nese název plazmaterapie. Omlazovacím prostředkem je totiž vlastní krevní plazma a tudíž nehrozí žádné alergické reakce. Jak zákrok probíhá? Odebere se krev, z ní je odstředěná plazma a speciální technologie jí dodá růstové faktory z krevních destiček, případně i kyselinu hyaluronovou. Upravená plazma se poté jemně vpíchne do pokožky, která se znecitliví speciální mastí. Do 30 minut je po proceduře a pak už vás čeká zregenerovaná a omlazená pleť s nastartovanou produkcí kolagenu a elastinu. Jemné vrásky jsou vyhlazeny, kvalita pleti se zlepší, lépe se hojí a stárnutí je zase posunuto o kousek dál – a to i na krku, dekoltu či hřbetu rukou, rozhodnete-li se pro to.

Pozor na prázdnou plazmu

I zde je jasným argumentem, proč zajít na zákrok právě do Asklepionu. V některých klinikách dochází k neodbornému odběru a ve výsledku je do pokožky aplikována prázdná plazma s nulovými účinky. To se v Asklepionu nestane díky speciálnímu systému na určení přesné koncentrace omlazujících krevních buněk, a tedy nejlepších výsledků. I plazmaterapie je nyní zvýhodněná, zajděte si na ni s 10% slevou a přesvědčte se o moderním účinku této procedury.

Botulotoxin

Starý známý botulotoxin, o němž panují různé názory, rozhodně nebude šlápnutím vedle. Poradí si totiž úplně nejlépe s mimickými vráskami, působí jako prevence proti tvoření nových a zpomaluje stárnutí pleti. Profesionálové v Asklepionu navíc tuto metodu učí i konkurenci, tak si zajděte přímo ke zdroji.

Konec mimických vrásek

Jak vlastně botulotoxin funguje? Tato přírodní látka obsahuje toxiny, které brání přenosu nervosvalového impulzu. Aplikací několika jemnými vpichy se následně zabrání smršťování svalů – a tedy původci vrásek. Místo se ihned zchladí ledem a můžete si jen užít přicházející účinek, který v plné síle potrvá 3 – 6 měsíců. Čím déle na proceduru chodíte, tím delší jsou intervaly, kdy je třeba zajít znovu. Botulotoxin navíc umí zbavit nadměrného pocení, takže si ho klidně nechte aplikovat i do podpaží, dlaní či chodidel a máte vystaráno na 6 – 8 měsíců.

4D omlazení laserem Fotona 

Chcete raději vsadit na laser? Pak si zajděte na funkční novinku s názvem FOTONA Dynamis Pro. Omlazení pleti FOTONA 4D je komplexní díky čtyřem různým laserům, které cílí na hlubokou, střední i povrchovou vrstvu kůže. Procedura má za úkol stimulovat kolagenová vlákna, což ve výsledku znamená výrazné omlazení pleti, lifting pokožky, vyhlazení vrásek včetně těch nosoretních, ale i zpevnění a zjemnění pokožky. Velkým plusem je redukce žilek, pigmentací i známek akné.

4 lasery, žádná rekonvalescence

Nejprve se aplikuje anestetický krém a následuje 40minutová procedura, na níž si můžete zajít celoročně. Nástavec FOTONA Smootheye dokonce ošetří oční okolí i nitroočně. Pokožka víček a okolí se vypne, bez jizev a rekonvalescence. Laser FOTONA zvládne také zpevnit pokožku a zbavit vás tuku v problematických partiích, jako jsou stehna, břicho a hýždě. Výsledek uvidíte ihned po zhojení, v dalších šesti týdnech postupně vznikají nová pružnější vlákna a tedy ještě lepší efekt!

Radiofrekvence

Pokud jsou vaším největším problémem vrásky, jizvičky a rozšířené póry, zvažte metodu radiofrekvence. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti, nejedná se totiž o způsoby založené na světle. Hlavní silou je účinek elektromagnetických vln, které prohřejí podkoží a následně zaktivují tvorbu kolagenu, póry se stáhnou a vrásky jsou vyhlazené.

Konec akné, žilkám i vráskám

Ošetření léčí akné díky protizánětlivému radiofrekvenčnímu záření a terapie se využívá zejména k odstranění pigmentových skvrn, žilek a rozšířených pórů. Zákrok probíhá v lokální anestezii, protože zvolená oblast musí být zcela suchá, právě kvůli elektromagnetickým vlnám. Počítejte pak s nutností chránit se před sluncem ochranným faktorem SPF 50+. Pro nejlepší efekt si zajděte na 3 ošetření v rozmezí 4 – 6 týdnů a finální look očekávejte 2 – 4 měsíce po skončení léčby. Lepší pleť ale zaznamenáte po každé proceduře!