Letní nabídka

Asklepion – Klinika a institut estetické medicíny si pro letošní léto připravil speciální akci, která probíhá od 1. 6. do 31. 8. 2018. Díky ní můžete na všechny operace zvětšení prsou silikonovými implantáty dostat slevu až do výše 20 000 Kč. V čem celá akce spočívá?

Konzultace zdarma

Rozhodnete-li se pro operaci prsou, získáte v klinice konzultaci zdarma, což je velmi důležitým a rozhodujícím krokem. Když si domluvíte termín na konzultaci u plastických chirurgů, její cena vám bude odečtená z finální částky operace.

Implantáty s 20% slevou

Další sleva, zřejmě ta nejpodstatnější, se týká samotných implantátů. Jejich cena bude o 20% nižší. A týká se to všech značek – Polytech, Motiva i B-Lite. Poslední jmenovaná má tu výhodu, že se jedná o první odlehčené implantáty na českém trhu. Lehkost je až o 30% vyšší než u silikonových implantátů té samé velikosti. To se bezesporu hodí – hlavně, když zatoužíte po velkém poprsí. Šance na následný pokles prsou je pak menší stejně jako riziko bolesti zad po operaci.

Další výhody

Nezbytnou součástí zákroku je celková anestezie, na níž si Asklepion zase připravil 20% slevu. Po operaci následuje jedna noc na lůžkovém oddělení s nadstandardní pooperační péčí – i na hospitalizaci se vztahuje snížení ceny ve stejné hodnotě. Klinika si však v atraktivní nabídce připravila i pár položek zcela zdarma. Jednou z nich je kompresní podprsenka, kterou musíte po operaci nosit. Dalším dárkem je tzv. pooperační balíček, v němž najdete analgetika, léky proti otokům, popřípadě antibiotika, dezinfekci a sterilní čtverce pro domácí péči o prsa, po nichž jste vždy toužila.

Jak se objednat?

V první řadě byste se měla objednat co nejdříve, chcete-li využít výhodné nabídky. Letní termíny s akční slevou se totiž rychle plní, jejich kapacita je navíc omezena. Objednat se můžete dokonce i online pomocí kontaktního formuláře!