V barokním sálu Boccacio v Grand Hotelu Bohemia bylo živo a krásně to tam vonělo. Po stranách byly stolečky s různými novinkami, které si připravily jednotlivé partneři Sephory a já nevěděla kam dřív s očima.

A co nás v Sephoře v nejbližší a především v té vánoční době čeká?

Rozhodně bude vonět. Už v tomto období přichází nová verze oblíbené vůně Aura od Swarovski, tentokrát bude svěží, voní po červeném grepu a lichi. Dárkové sady se budou týkat skoro všech značek parfémů, které Sephora zastupuje, já poodkryla krabičku Jimmy Choo Flash a zajásala. Novinkou je také Honey od Mark Jacobs, vtipně barevná vůně připomínající včelku.

Benefit pokračuje ve svém speciálním a velmi vtipném balení, vánoční novinky budou v plechovce s potiskem komiksů. Těšit se v ní můžete na nejoblíbenější řady výrobků této značky, stejně tak jako na speciální edici dárkové krabičky navržené od Matthew Willamsona.

Vaší pozornosti by neměla uniknout ani značka Nars, já osobně jsem fascinovaná sílou pigmentu jednotlivých stínů, kombinací barev a čistotou designů. Škoda jen, že se do Čech nedostanou všechny výrobky, které Nars nabízí.

U značky Sephora to bude letos divoké a třpytivé. Na své si přijdou milovnice třpytivých flitrových stínů i řas, se třpytkami bude i tělový scrub, mýdlo, o laku na nehty nemluvě. A to tekuté mýdlo na ruce nejen, že se třpytí, ale neuvěřitelně krásně voní, fakticky!

Za zmínku stojí rozhodně i značka Eisenberg, která přichází s novým konceptem Art du Parfum. Osm nejůspěšnějších vůní z dílny José Eisenberga v podobě parfémových extraktů, které se používají na pulzní body pokožky, jsou velice koncentrované a magicky voní. Uloženy jsou ve skleněných flakonech z křišťálově čistého skla. Jejich prezentací mě provedla velmi sympatická francouzská zástupkyně této značky, která přiletěla z Paříže, a já tak měla možnost i pokonverzovat ve francouzštině a nechat se unést do doby Vánoc, purpury, voňavého cukroví a horkého svařáku. Už se také tak těšíte?

Foto: Kamila Písaříková